Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan, aki úgy vált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki úgy vált el a férjétől, hogy a gyerekük 16 hónapos és imádja az apját?

Figyelt kérdés
2013. aug. 3. 21:50
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Kimaradt,hogy hogy viselte a gyerek?mennyit fogott fel belőle? hogy alakult egyedül a gyerekkel?
2013. aug. 3. 21:51
 2/19 anonim ***** válasza:

Az én gyermekem 11hónapos volt.

Akkor még sokat nem fogott fel belőle.


Azóta eltelt 6év és az évek során hiányolta az apukáját, de most ennyi idősen, sajnos rossz a viszonya az apjával,mert nagyon ritkán jön el hozzá,vagy viszi magához.


Nagyon nehéz volt évekig egyedül nevelni, majd 2éve együtt élek a párommal és sokkal könnyebb.

2013. aug. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.sok mindent kell még letisztáznom magamban,de ez most azért sok volt..bevallom félek az egyedülállókénti anyaságtól,a kisfiamnak a legjobbat akarom természetesen,irtó nehéz döntés ez.
2013. aug. 3. 22:13
 4/19 anonim ***** válasza:

Elhiszem ,hogy nehéz.


Csak azért ,mert gyerkőc van,és mert félsz ne maradj az apukával,mert a kicsit jobban megviseli ha nagy a feszültség és esetleg sok vitát ,a szomorúságot látja rajtad.

2013. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
igen ezt én is így látom,viszont nem mondhatnám,hogy rossz ez a kapcsolat sőt..csak történt ma vmi amin úgy érzem nem fogom és nem is akarom túltenni magam
2013. aug. 3. 22:18
 6/19 anonim ***** válasza:
Megütött vagy megcsalt?
2013. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
minden ok volt idáig tényleg szerelemgyerek a kisfiunk és törődünk egymással,egymást válláról vesszük le a terheket és minden jó amit ellehet képzelni,de ami ma történt az erősen megkérdőjelez mindent,emiatt kérdeztem,hogy esetleg járt e így vki ennyi idő gyerekkel...
2013. aug. 3. 22:25
 8/19 A kérdező kommentje:
nem láttam,h közben írtál.nos nem csalt meg,nem is ütött meg,de 1 hajszál választotta el tőle,és undorítóan beszélt velem,sose volt még ilyen komolyan soha a büdös életben nem viselkedett még így
2013. aug. 3. 22:27
 9/19 anonim ***** válasza:

Akkor kezet emelt rád,de nem ütött meg.


Vajon mi válthatta ki belőle ezt a viselkedést?

2013. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom.ma én és a gyerek az anyámhoz mentük ő meg az övéhez,semmi gondja ezzel egyikünknek sem,így beszéltük meg napokkal előtte.nekem hazafelé az autóval volt egy kisebb balesetem(nekem sem és a fiamnak sem lett bajunk,nem én voltam a hibás,és őrülten megijedtem,ráadásul a kocsi tropára ment ott kellett hagynom) hívtam a tesómat(ja hogy miért nem őt?? mert neki rossz a telefonja kb fél éve csak smst tud fogadni ehhez abban a helyzetben nem volt kedvem,ráadásul merülőben volt az aksim is)nos a helyzet a köv: hazajött 8ra és elmeséltem neki mi történt,mire ő rögtön kérdezte,hogy a fiunknak van e baja,mondtam nincs...és ekkor mondtam azt,hogy sosem tudok számítani rá a bajban mert nem lehet elérni tőle meg is halhatnék azt is csak utólag tudná meg.erre elkezdett hőbörögni,üvöltözni kisfiunk már aludt,hogy miért mondom ezt neki,mikor ő azért nem csináltatja meg a telot mert inkább azt a pénzt rám meg a gyerekre költi,és sorolta,hogy a hétköznapokban ő mi mindent tesz értem,mire mondtam,hogy én ugyanezt érted,erre tovább ordított és még volt némi szóváltás majd leköpött és le f@sszopózott majd kiment a szobából.én megdermedtem majd számonkértem emiatt és akkor akart megütni.aztán veszekedtünk kb 2 percig és elkezdtem hajigálni pár cuccát kifele és mondtam hogy takarodjon mert előtte megint megakart ütni de nem tette...
2013. aug. 3. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!