Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik elváltak és gyerekük is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elváltak és gyerekük is van a kapcsolatból. Azok újra hozzámennének ahhoz az emberhez? Mit csinálnátok másként?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi igy jartunk sok sok ev kihagyas utan ujra osszehazsodtunk nagy gyerekkel.

Masok lettunk megvaltoztunk.irj priveben nem akarom itt sarral dobaljanak.

2013. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, attól függetlenül, hogy elváltak és akár megutálták a volt férjüket. Ha visszapörgetnék az időt, hozzá mennétek-e?
2013. jan. 29. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Anyósom ezt csinálta. Először 5 év után vált el a második férjétől, ekkor 6 éves volt a fia, aki még az előző házasságából született. Majd rá pár évre újra hozzáment a másodikhoz, de mivel egyikőjük sem változott egy fikarcnyit sem, ezért újra válás lett a vége. A gyerek meg nagyon szép példát látott maga előtt, aminek én, a felesége iszom most a levét...
2013. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, úgy kizárt. Én már látom azt, hogy mi volt a baj, és ez megvolt még a kapcsolatunk elején is, tehát ha akkor komolyan foglalkozok vele, és nem hunyom be a szemem, akkor most nem lennék a jelenlegi helyzetben válás-közelben!
2013. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk hozzám hiába jönne az exnejem, sírhatna akárhogy, hogy megváltozott, már nem tudnék bízni benne soha. Szóval ez két emberen múlik, de én nem lépek bele ugyanabba a sz.rba kétszer.
2013. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a jelenlegi tudásommal és tapasztalatommal, visszaforgatva az időt újra hozzámennék a volt férjemhez, mert voltak csodás évek és életem legnagyobb vágyát teljesítette: van egy közös gyermekünk. Semmit sem bánhatok meg korábbi döntéseimben, ami a gyermekáldáshoz vezetett, így kellett lennie.
2013. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fogós kérdés :)

Én azt mondom visszamennék és máshogy csinálnék dolgokat. Már tiszta, hogy mit rontottunk el, akkor nem volt az. Van két közös gyermekünk jó lett volna közösen felnevelni őket, hiába tettünk meg így is mindent, hogy jó legyen nekik teljes családot mégsem biztosítottunk. Jó lett volna ha működik.

Most mindketten párkapcsolatban élünk, boldogok is vagyunk, az újban kamatoztatjuk a meg szerszett tapasztalatokat :) Szóval nem jártunk olyan rosszul a válással, nem bántam meg, mert akkor tényleg nem működött, de mint írtam a gyerekek miatt sajnálom. De ha tudom, hogy így alakul is hozzámennék újra, mert voltak szép éveink, és a két gyermekem úgy lett az aki, hogy ő az apjuk.

2013. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy hozzámennék. Azóta sem találok még egy olyan pasit, akinek annyi pénze volt.
2013. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!