Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vannak jó illetve rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak jó illetve rossz történeteitek vállás után? Mi 7 év után válltunk el,4 éves kisgyerekkel. Ő már azóta megnősült és gyerekük is lesz.

Figyelt kérdés
2013. jan. 11. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Válás, nem vállás.
2013. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én 2 éve váltam el azóta van egy hat hónapos kisfiam ,és egy férjem aki megőrül értem:)
2013. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Mire gondolsz?

Mi 8 év után váltunk 5 és 6 éves gyerekkel, ennek 10 éve. Mindkettőnk túllépett, nekem 6 éves kapcsolatom van, neki 5.

Jó a viszonyunk, az újak is elfogadták természetesen a gyerekeket, sőt szeretik őket, és viszont. Azt hiszem pont ettől sikersztori egy válás, hogy tudunk olyan új párt találni, aki egyrészt tudja kezelni azt, hogy nekünk mindig lesz közünk egymáshoz, és ha elvisz pl. a volt férjem kocsival a gyerek egy fellépésére, akkor ne féltékenykedjen, illetve, hogy tényleg fogadja el hogy csomagban, gyerekkel jár a másik.

2013. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok és te kezdeményezted a vállást?
2013. jan. 11. 19:18
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Még mindig válás és nem váLLás....
2013. jan. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jól van, a lényeg nem ez, mindenki tévedhet, elírhat dolgokat
2013. jan. 11. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

De ez nem elírás, mert minden esetben így írtad.


"Mi 7 év után válltunk el,4 éves kisgyerekkel. Ő már azóta megnősült és gyerekük is lesz."

- És most irigy vagy, hogy megházasodott és gyereke lesz?

Mert nekem ez jön le.

2013. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én kezdeményeztem a válást,de meg volt rá az okom.
2013. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bumbi02 ***** válasza:
Szüleim 6 éve váltak, és máig beszélnek mindennap, sose volt probléma belőle hogy kinél lakjunk, ki mikor láthat. Egyszerűen csak annyi, hogy nem egy kapcsolatban élnek.
2013. jan. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!