Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ezt a szerencsétlen helyzetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a szerencsétlen helyzetet hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Folyamatban van a válásunk, még papíron ugyan házasok vagyunk, de nincs köztünk semmi már március óta, egy nagy veszekedés hevében hazaköltöztem, de itt az első baj, mivel a házat ahol éltünk a férjem vásárolta az öröksége árából, amivel nincs gond (hogy különvagyon), viszont a szüleim közvetlen szomszédságában van. Innen költöztem a szüleimhez májusban, és a férjem minden nap látom. Én vetettem véget a házasságnak, de ha akarná, újrakezdhetnénk, viszont nem tesz érte. Ő lépett félre még szilveszterkor, és ezt nem bocsátottam meg neki. Ami a probléma, hogy újabban nőket hoz fel a házba, én meg a szomszédból látom, és felemészt a féltékenység, de az eszemmel tudom, hogy tovább kéne lépjek, csak a szívemmel nem érzem. Nem tudom mit kéne tegyek, mert még jövő év elejéig biztos a szüleimmel fogok élni, akkor lesz elég pénzem, hogy elkezdjek kis lakások után nézelődni. Addig albérletre hüyeség lenne kidobni, viszont az itthonlét munka után pokoli.

2013. aug. 6. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ha annyira pokoli, akkor lehet mégsem lenne olyan hülyeség egyelőre albérletbe költözni... :) Ha folyamatosan látni fogod a férjed (főleg más nőkkel), sosem fogod túltenni magad rajta.
2013. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nem leskelődsz a férjed után? Csajozott, lebukott, te bevágtad magad után a kiskaput, ő nem sír rí az ablak alatt, hanem éli az életét.


Tedd te is ezt. Többet érdemelsz!

2013. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem neked is kéne 1-2 pasi... Albérletre így, szerintem én se szívesen dobnám ki a pénzt, de buliznék, élnék, valahogy tovább kell lépni és ez úgy nem fog menni, ha az ablakon nézegetsz a szomszéd felé egész este.
2013. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Az én tanácsom is : új psi kell neked! Olyan, aki szeret, nem csal meg.

Albérletre ne költs, ha lakásra gyüjtesz.

Ismerkedj mielőbb!

2013. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök egyértelmű: ő már régen nem szeret téged, lehet, hogy jó is tettél neki azzal, hogy elhagytad és elválsz, mert neki nem volt hozzá ereje, vagy csak a kényelem tartotta vissza. Egy ilyen sz..r alak miatt ne emészd magadat. Újulj meg, csinosítsd ki magadat, ha látja rajtad, hogy új éltet tudsz kezdeni, nem tör össze a hiánya, hanem ellenkezőleg, kivirulsz, akkor talán észbe kap (már ha ezek után te még ráfanyalodnál- de ebben az esetben legalább te lennél alkupozícióban), ha meg nem, akkor legalább van esélyed találni valakit, aki tényleg értékel. Ne hagyd el magadat! Egy ilyentől megszabadulni csak előny!!
2013. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel, lehet tudja, hogy fájdalmat okoz neked, te is szerezz pasikat magadnak és éld az életedet, remélem ebben a szüleid nem gátolnak.
2013. aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözz addig egy barátnődhöz! ;)
2013. aug. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

minek váltok el akkor????

idióta vagy, helyre lehetett volna hozni

2013. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsótól kérdezném, hogy mit lehetett volna helyrehozni? Aki nem a feleségével próbálja meg helyrehozni a házasságát azután, hogy pontosan ő csalta meg és miatta indult el a válási procedúra? És aki ezt még megfejeli következő nővel/nőkkel? Azzal az emberrel szerinted lehet még szó normális házasságról?


Kedves kérdező!

Sajnos új élet után kellene nézned, mert a volt férjednek úgy tűnik, hogy nem kellesz. :-(

Ne keseregj, keress inkább egy másik férfit, aki jobban megbecsül!

2013. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!