Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esélye az apának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye az apának?

Figyelt kérdés
Tavaly váltunk el közös megegyezéssel.A volt férjem lemondott a közös felügyeletről,csak láthatási jogot kért.Három közös gyermekünk van,akiket az elmúlt egy évben egyszer sem vitt el,hetente egyszer negyed órára eljött meglátogatni Őket,ennyiben ki is merült nála a gyerekekkel való foglalkozás.Márciusban lett egy új párom,akivel júliusban összeköltöztünk.A múlt héten (teljesen jogosan)a leendő párom rácsapott a legkisebb lányom fenekére.A volt férjem miután ezt megtudta,közölte,hogy szétvereti a fejünket.Ma reggel felhívott és közölte,hogy elveszi Tőlem a két nagyobbikat.A kicsit nem,mert azzal még sok gond van.Szerintetek emiatt a fenékrecsapás miatt van esélye?A gyerekek szeretik,viszont gyerektartást még nem fizetett soha,nem foglalkozott velük eddig.

2013. aug. 6. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kiröhögi a bíró.


Nem viszi el őket, nem fizet utánuk, nem kell a kicsi, mert macerás...

2013. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ezért elvehetne két gyereket. Az azért elég fura, hogy hagyod a párodnak a fizikai fegyelmezést...

Engem is zavarna, ha az ex férjem éppen aktuális nője megütné a gyerekem, nehogy már! Ha megérdemli, szóljon rá, intézd el te, de ne egy kvázi idegen verje a gyereket!

2013. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Saját magát fogja kiröhögtetni:D Hagyd, menjen a feje után:DD Én ezt tenném:D
2013. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan dől hátra és igyál meg egy fröccsöt.

Ne nevettess, nem kell neki a gyerek csak a szája jár!

2013. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is csak a szája jár. Ott lehet kezdeni, hogy egy felelős apa elviszi láthatásra a gyerekeit.

Nem a seggrepacsival lehet gondja, hanem féltékeny, hogy van párod, nem egyedül tengeted az életed pókhálós puncival érte sírva.

Párodnak mondd meg, hogy vigyázzon a seggrepacsival, mert egy gyámügyi eljárás nem kell a nyakatokba, még akkor se ha a vége az, hogy a gyerekek jó helyen vannak nálatok és apuka idióta.

2013. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem is tudtam, hogy a verés a gyereknevelés része.
2013. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
6 Az, hogy a gyerek kap a seggére 1x még nem verés."Némi" fogalomzavarban szenvedsz:DD Te is kaptál, én is annó, csak max. nem emlékszel rá. Nem az a jó szülő aki sosem nevel, hanem az aki nevel, és tudod néha egy jókor kapott pofon tudott nevelőcélzattal hatni.Látszik, hogy nincs gyereked.
2013. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ohhhhh mond neki hogy most rögtön jöjön a gyerekekért... csak pattog, semi esélye.
2013. aug. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még mindig a középkorban élünk, hogy egyeseknek a verés, pofon belefér?

A házastársaddal is így rendezed le a vitákat?

2013. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én soha nem bantottam a gyerekem, de ha megtenne mas, akkor én is elbeszélgetnek vele, es ha nem ertene meg, hogy Ne!

Akkor... kezdodne a baj. Amugy gratulalok, hogy 3 gyerekkel talaltal uj part.

2013. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!