Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esélye az apának?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye az apának?

Figyelt kérdés
Tavaly váltunk el közös megegyezéssel.A volt férjem lemondott a közös felügyeletről,csak láthatási jogot kért.Három közös gyermekünk van,akiket az elmúlt egy évben egyszer sem vitt el,hetente egyszer negyed órára eljött meglátogatni Őket,ennyiben ki is merült nála a gyerekekkel való foglalkozás.Márciusban lett egy új párom,akivel júliusban összeköltöztünk.A múlt héten (teljesen jogosan)a leendő párom rácsapott a legkisebb lányom fenekére.A volt férjem miután ezt megtudta,közölte,hogy szétvereti a fejünket.Ma reggel felhívott és közölte,hogy elveszi Tőlem a két nagyobbikat.A kicsit nem,mert azzal még sok gond van.Szerintetek emiatt a fenékrecsapás miatt van esélye?A gyerekek szeretik,viszont gyerektartást még nem fizetett soha,nem foglalkozott velük eddig.

2013. aug. 6. 12:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem verés volt,hanem fenékrecsapás.Szerintem ez belefér még ebben a mai nagyon demokratikus világban is.Mellesleg a volt férjemtől való válásom egyik fő oka a brutalitása és aggresszivitása volt.Tehát átéltem és tudom,hogy nagy különbség van a nevelési célzatú fenékrecsapás és a verés közt.
2013. aug. 7. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!