Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váláshoz vezethet? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váláshoz vezethet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A szüleim amikor találkoznak szinte allandoan veszekednek és attol félek h válás lesz belöle.Szerintetek a folytonos veszekedés váláshoz vezethet??
2013. aug. 17. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Ez elég kevés infó...ha évek óta ezt csinálják és nekik így megfelel, ez a megszokott, akkor nem valószínű, már mindegy nekik...Viszont ha nemrég kezdődött a veszekedés akkor biztos, hogy valaki előbb-utóbb megunja és lépni fog az ügyben...
2013. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kapásból azt mondanám, hogy igen, de az élet nem ilyen.

Nálunk a nagybátyám és felesége ilyen, ráadásul nagyon durván beszélnek egymással, veszekednek folyton, de 35 éve házasok, és amúgy meg egy napot nem bírnak ki egymás nélkül.

Engem felőrölne a stressz, hogy olyan valakivel éljek együtt, akivel folyton veszekszek, belefáradnék, de tényleg ismerek rá példát, akiről komolyan azt gondolom, hogy ez élteti.

Hogy miért jó ez, és miért nem kommunikálnak egymással rendesen, az nekem rejtély.

De ha nem is válnak el, rátok azért lehetnének tekintettel, hogy előttetek (vagy ha egyke vagy, akkor előtted) nem marják folyton egymást.

Min veszekszenek egyébként? Van egy örök téma, ami körül forog, vagy képesek tényleg szinte mindenen összeveszni?

2013. aug. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1.válaszolónak:már régota veszekednek már több éve 2.válaszolo:általába majdenem mindig mindenen összetudnak veszni de inkább miattam a tanulásmeg a rendrakás végett és ugyérzem én vagyok ennek a sok veszekedésnek a tárgya.
2013. aug. 18. 21:29
 4/4 A kérdező kommentje:
*oka*
2013. aug. 18. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!