Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltak a szüleim (többi lent)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltak a szüleim (többi lent)?

Figyelt kérdés
Azlenne a problémám hogy elváltak a szüleim és ezért apukámat ritkábban látom, és roszul érzem magam ha átkell mennem, mert nem érzem ott jól magam, és ott van a barátnője aki a legrosszabbat hozza ki belőlem mert egy kibaxott paraszt!És apukám nem érti hogy ameddig az a nő nem tűnik el a háza tájáról én addig mindig rosszul érzem majd magam ha átmegyek.Ezért van az hogy nem sokat megyek át.1 max 2-ször a héten.

2013. aug. 31. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Én azért nem megyek át apukámhoz, mert az anyjával él aki már hónapok óta nem beszél velem és nagy ívben lesz@r. Mi úgy oldottuk meg, hogy ha Anya nincs otthon ő vigyáz rám, meg néha elvisz ebédelni vagy moziba.
2013. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

És mi a kérdés?

(Mellesleg: tanulj meg helyesen írni!)

2013. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező!

Először is tessék felhagyni a trágár beszéddel. Mint szakorvos azt javaslom

2013. aug. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia. Apukáddal KETTESBEN beszélj: mondd el neki kerek perec: nem szimpatikus a barátnője ezért nem mész hozzá. Ha lehet, találkozzatok úgy, hogy ketten vagytok és CSAK egymásra figyeltek, ha nem, nem kell erőltetni. Nem kötelező neked, hogy szimpatikus legyen egy ember, tehát ne erőltesse.

Mondd el ezt így neki!

2013. aug. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Dr.Béla( hehe) szerintem te nem érzed át a helyzetem, nagyobb gondom is van annál hogy csúnyán beszélek-e vagy nem, A kérdés szerintem adott volt Kedves Válaszoló.

És már próbáltam beszélni apukámmal.Erre azt mondta nem érdekli!

2013. aug. 31. 14:13
 7/12 anonim válasza:
Én szüleim is elváltak már lassan 5 éve. Hidd el én is így voltam vele,hogy apukámnak volt egy barátnője,sőt még annak egy gyereke is (azóta a barátnője a felesége lett),és nem szerettem,sőt kifejezetten rühheltem a nőt. Úgy éreztem mindig belém akar kötni,semmi se volt jó neki amit csináltam.De egy kis idő után megbarátkoztam vele,és a gyerekével is,akire most úgy tekintek mint a testvéremre.Apumnak a nőtől született egy kisfia most 2,5 éves,mivel apum Salgótarjánban lakik ezért havonta 1* látom.Szóval törődj bele. Ha apukád meg boldog a nővel akkor örülj neki.:)
2013. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A jog alapvetően úgy határozza a láthatást, ha a felek másként nem egyeznek, hogy minden második hétvége és a szünetek fele. No ezt csak azért írtam, mert szerintem a heti 1-2 alkalom nem kevés, úgyhogy ezen már nem is kell aggódni :)

Az, hogy nem vagytok jóba apukád új barátnőjével nem jó senkinek, és ezen mindenképpen változtatni kéne. Nyilván egyedül neked nem fog menni, de ugyanakkor apukád barátnőjének sem menne a változtatás nélküled. Szóval le kéne ülnetek közösen, hármasban megbeszélni a dolgokat. Kérd meg őket szánjanak rád egy órát, és mondd el nekik, hogy nem veszekedni szeretnél, csak megbeszélni azt, ami bánt. Akkor elmondod nekik, mi az ami rosszul esik neked, min lenne jó ha változtatnának. Ők is elmondhatják neked, hogy mi az ami meg nekik nem tetszik. Ha megbeszélitek és közösen kialakítjátok az új ritmust, az új életet, akkor mindenki sokkal boldogabb lesz.

Azt nem tudod és nem is szabad elérni, vagy kérni, hogy tünjön el apukád barátnője az életetekből, hiszen biztos szeretik egymást, azért vannak együtt. Apukádnak is jár a boldogság, ezt tiszteletben kell tartani, és inkább örülj neki, hogy nem egyedül besavanyodva él szomorúan, hanem boldog mert szeretik és mert szerethet. Barátkozzatok össze a barátnőjével, csináljatok közös programot, jó dolgok sülhetnek ki belőle. Pozitívan állj hozzá! Csak ügyesen :)

2013. szept. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De ez a nő nem érdemli meg.Apukám csak azért jött vele össze mert szomorú volt.Sokkal jobb nőket is "kaphatott" volna, de nem neki ezzel a tájparaszt ogréval kell járnia.
2013. szept. 4. 15:05
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért nem jó a kapcsolatod vele, mert így beszélsz róla. Gondolom előtte se fogod magad vissza. Neked hogy esne ha ő hívna téged paraszt ogrénak?
2013. szept. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!