Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ötven évesen lehet még új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötven évesen lehet még új élete kezdeni? El váltam a férjemtől, már nem bírtam tovább. De most hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A volt férjem ütött-vert,minden hol meg alázott, az önbizalmam sárba tiporva. Boldog vagyok hogy vége,csak nem tudom hogy tovább. A magánytól meg őrülök. Mihez kezdhetek ötven évesen? Nincsenek gyerekeim,nincsenek rokonaim. El vagyok keseredve.

2013. szept. 19. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Járj el ismerkedni, szórakozni. Barátnőid vannak?
2013. szept. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Van valami ami érdekel? Hol laksz egyébként? Szeretsz fotózni? Sétálni vagy ilyesmi? Lehet beszélgetni például az nlcafen, ott vannak társaságok is, összejárnak, beszélgetnek stb. Más ilyen csoportok is vannak a neten. Elsődlegesen először ne társat keress, hanem társaságot.
2013. szept. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Lehet. Én ismerek olyan nőt, aki 70 évesen megy újra férjhez. :)

Járj el klubokba. Mi a hobbid? Járj el úszni. Próbálkozhatsz akár internetes társkeresőkön is.

2013. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Te legalább bátor nõ vagy, bárcsak én is igy tennék!

Elvezd, hogy már nem vagy kiszolgáltatva és ne siessél el semmit sem.

2013. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Van barátnőm, de hozzá sem mehetek mindig, mert tele van gondokkal van két kis gyereke. Kis városba lakom,még egy mozi sincs. Szórakozó helyről már ne is beszéljek. Tele van a városunk kocsmával,de egyértelmes hely nincs.
2013. szept. 19. 13:17
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy állsz anyagilag, de én akkor a helyedben utazgatnék, itt országon belül, annyi szép hely van. Megszállnék kis panziókban és bejárnám a környéket.
2013. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Anyukám a facebookon van, amikor ideje engedi és ismeretlen ismerőseivel beszélget, küldözgetik egymásnak a verseket, képeket, zenéket...próbáld meg te is, akár be is jelölheted, ha privátban írsz, akkor megadom az oldalát :D
2013. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valami programot találni, biztosan van a környéketeken nagyváros, ha mást nem minden hétvégén szánj rá egy napot hogy elutazol valahová nem túl messzire, és megnézel egy várost. Neten is lehet ismerkedni. Ismerek olyat is aki hatvanon túl találta meg az igazit, szóval te még bőven benne vagy a korban. :)
2013. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Kezdj el vele levelezni, hasonló a szitu, csak férfi és 56 éves:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__47..

2013. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen lehet új életet kezdeni.
2013. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!