Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális dolog ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
Mult héten a volegényelmmel készultunk bevásárolni. Elotte valo nap hívott az exfelesége, hogy el kellene vinni a gyereket az orvoshoz. Azt mondja, jo. megálltunk a ház elott a gyerek kiszaladt. az ex szalad utána és ordít rám,hogy: Mi az istent keres ez a szerencsétlen szar az autóban? Azonnal szálljon ki, igy hogyan uljek be? a válasz: ha nem tetszik nem kotelezo beulni, gyerekemért jottem, akit kulon nevelunk, de ha akarsz gyere. Ahoz meg hogy ki ul az autóban semmi kozod nincs.&utoljára beszéltél íhy a jovendobeli feleségemmel!Erre az ex: feladlak a bírosagra, ezt nem uszod meg!
2013. szept. 29. 14:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
79%

Nem normális. Jaj te szegény. Milyen szörnyű az ex.

Ezt akartad hallani? Mi a kérdés?

2013. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Az hogy igy viselkedik. Nemsokára a felesége leszek, semmi koze hozzánk.
2013. szept. 29. 14:33
 3/41 anonim ***** válasza:
90%

Most akkor tisztelnie kéne, mert nemsokára a felesége leszel vagy semmi köze hozzá?

Miattad váltak el?


Egy gyerek állandóan felrúgja a programot. Az orvos nyilván előbbre való, mint egy bevásárlás.


Az, hogy hogy beszél az ex rólad a gyerek előtt, őt minősíti.


Azt nem igazán értem, mit jelent hogy "fealdlak a bíróságon".

2013. szept. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
56%
De mégis milyen indokkal "ad fel" a bíróságon? Hogy a vőlegényed mellett ültél az autóban? Kb. körberöhögik...
2013. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
feljelent, mert az autoban ulok. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy azért nem ult be, mert ott voltam. Természetesen az orvoshoz mentunk volna elosszor. A volegényem már nem akar vele hármasban mutatkozni, mivel nemsokára oszeházasodunk.
2013. szept. 29. 14:41
 6/41 anonim ***** válasza:
33%
Sok hűhó semmiért. Nyilvánvalóan csak ideges volt, ezért dühében vagdalkozni akart. Majd megtudod egyszer te is, miután téged is elhagy ez a fickó, milyen megalázó érzés, mikor felhívod az exférjedet, hogy baj van a gyereketekkel, vigyen el az orvoshoz, erre az beállít az új nőjével... majd akkor jusson eszedbe a veled történt eset és te majd viselkedj elegánsabban. Ha tudsz...
2013. szept. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
A gyerek minden szombatokt nálunk tolt, igy van meg határozva. Már 2 éve elválltak, d még mindig úgy ugat a párommal,mint a házasságuk alatt
2013. szept. 29. 14:43
 8/41 A kérdező kommentje:
Nem miattam hagyta el,hibáztassa magát, ne engem. Neki a mi kapcsolatunkhoz semmi koze, akkor ulok az autoba amikor akarok és oda megyek vele, ahova akarok, ezt nem birja megérteni.
2013. szept. 29. 14:45
 9/41 anonim ***** válasza:
52%
És? Mit akarsz itt? Fikázzuk az exet és dicsőítsünk téged? Unatkozol..?
2013. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
83%

Gondlom ideges volt, mert beteg a gyereke. Rajtad vezette le, nem volt fair, ennyi.


Nem sok dolgot tehetsz: megszöksz vagy megszoksz.

2013. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!