Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 15 év és három gyerek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év és három gyerek után szeretnék válni a férjemtől. Ő hallani sem akar róla. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hete vettem észre, hogy elhidegűltem a páromtól, van három gyerekünk 13, 11 és másfél évesek. Mikor szóbahoztam a válást azt mondta, hogy mindent megtesz azért, hogy ne váljunk el. Szerintetek mire gondolt? Nincs senkim egyszerűen ellaposodott a kapcsolatunk, párom nem akar elköltözni én meg a három gyerekkel nem tudok albérletet fizetni. Mit tegyek?
2013. szept. 30. 21:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
te is megéred a pénzed.... 3 gyerek és 15 év után egyből elválni, mert pár hete nem jöttök ki jól. minden kapcsolatban vannak mélypontok, van, hogy ellaposodik. de emiatt egyből elválni? elég gáz...
2013. szept. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%

Talan nem voltal eleg megfontolt az elmult 15 evben, mondhatjuk igy ?

Hogy finoman fogalmazzak, itelökepesseg es felelössegerzet zero, ami nem jo hir a 3 gyereknek

2013. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem vállj el. Egy ilyen érzéketlen liba nélkül a férjed élete csak jobb lehet, hátha talál magának egy normális nőt, aki egy kis hullám miatt nem hagyja őt ott azonnal. Remélem Te pedig megkeseredett öregasszony leszel, és majd TŐLED IS MINDENKI ELHIDEGÜL ha nem tetszik nekik ahogy épp viselkedsz "pár hétig".


Gondolkozz el egy kicsit ezen kisanyám...

2013. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Úgy érzem már nem szeretem a páromat. Idegesít, folyton a terhemre van.
2013. szept. 30. 21:13
 5/29 anonim ***** válasza:
80%
Mondom, vállj el, szerencsétlen férjednek ez lesz a legjobb, ehy ilyen érzéki NULLA nő nélkül. Büszke lehetsz magadra. Tükörbe tudsz nézni?
2013. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
96%
Lehet szüles utani depressziod van, kerj segitseget, ha tenyleg elhidegultel, akkor ez lesz az ev vicce
2013. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Hidd el, később másban is ugyanaz(vagy hasonló) dolog fog idegesíteni. És az sem az ő hibája lesz...


3 gyerek és 15 év nem ér meg egy kis küzdést? Dobjuk el egyből?

2013. szept. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

"Pár hete vettem észre, hogy elhidegűltem a páromtól"


Mert mi történt "pár hete"???

2013. szept. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

"én meg a három gyerekkel nem tudok albérletet fizetni. Mit tegyek?"

Húzd meg magad és imádkozz, nehogy a párod is úgy döntsön egyszer, hogy "elhidegült" tőled, mert akkor mi lesz veled, meg a gyerekekkel?!

2013. szept. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%
Ne válj el tőle. 13 éves voltam mikor a szüleim egyszer csak úgy elváltak.(Persze nem érzékeltem semmilyen előzményt, de biztos, hogy volt) Borzasztó volt és nagyon megviselt. Próbáld meg helyrehozni az egészet! Mert helyre lehet! A gyerekeidnek sem lenne jó, főleg anyagilag is megviselne, ha el kellene költöznöd. Ne válj el, próbáljátok meg rendbe hozni a kapcsolatot!
2013. szept. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!