Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kozkatassak a gyerekek érdekében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kozkatassak a gyerekek érdekében?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy ingatlant elérhető áron.

A páromnak nem felel meg de közel van óvoda iskola orvos stb.

3 szóba .3600000ft.

A párom nem akar oda költözni de mindenki biztat azt mondta ha megveszem elhagy....Az ő elképzelése külterületi ingatlan amire lényegesen többet kene költeni mint erre és a közlekedés is rosszabb...

Szeretném nagyon mi legyen?


2013. okt. 14. 21:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös jövőt terveztek közös pénzből vennéd akkor valami megegyezést kell találni.
2013. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%

"Kinéztem egy ingatlant elérhető áron.

A páromnak nem felel meg "


Ezzel CSAK azt kockáztatod meg, hogy egyedülálló anya leszel.


Ez NEM a gyerekek érdeke, hanem a te önzésed.

2013. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez az örökségembol lenne,
2013. okt. 14. 21:30
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
A kategóriát már eltaláltad!!!!
2013. okt. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez borzasztó, nem egy az elképzelésetek a leendő otthonotokról. Próbálj meg olyan pozitív dolgokat keresni ennek az ingatlannak a megvásárlásával, amivel meg tudnád győzni, ami neki is pozitív.

Az ingatlanvásárlás egy hosszadalmas, idegtépő kivárós, életre szóló (jobb esetben) dolog. Elkapkodni sem szabad.

Én azt mondanám, próbálj meg nem beleszeretni a házba. Ma Magyarországon az ingatlan árak lenn vannak a béka sge alatt, van miből válogatni. Ne ragadj le egy ingatlannál, nézzetek meg többet és többet. Keressetek olyat, ami mindkettőtökben azt az érzetet kelti, mikor megnézitek: ez kell, ebben otthonosan tudnánk érezni magunkat (most vagyunk túl mi is az ingatlan vásárláson, idegtépő, tudom, de azt vettük meg, amelyikbe mind a ketten beleszerettünk. Nem tudtam volna én vagy ő beleegyezni egy olyan házba, ami a másikunknak nem tetszett volna, nem lett volna megfelelő)

2013. okt. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok most olvasom, hogy örökségedből lenne. Hát mi is úgy vettük a házat, hogy én adtam bele az alapot (hitelre tudtuk csak, de a mienk 23 milka, ennyink nem volt, csak 5 milka), párom meg én közösen fizetjük a hitelt, de eszembe nem jutott volna úgy venni, hogy neki nem tetszik és azt mondom neki, hogy én döntök, mert az én örökségem.
2013. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2013. okt. 14. 21:37
 8/17 anonim ***** válasza:

Egyébként az önzőség tényleg lejön, meg az egyoldalúság: Kinéztem, nem kinéztünk...meg páromnak nem felel meg, de te még kérdezed, hogy mi legyen. Te azt érzed, hogy mivel ez a te pénzed, neked van jogod eldönteni, hogy melyik legyen...szerintem nem lenne jó, ha párod nem tudna beleadni, mert akármelyiket is vennétek meg, te hangoztatnád, hogy a te pénzedből volt. Ha olyat vesztek, ami neked megfelel, ő lehet elhagy, vagy legalább is utálni fog ott lakni, ha meg olyat, amilyet ő akar, akkor meg állandóan adni fogod a mártírt, hogy te adtad a pénzt, de feláldoztad az álmaidat érte, hol itt az igazság...

nagyon nézelődjetek még és találjatok egy olyan házat, ami mindkettőtöknek tetszik, mert ha nem, nem lesz jó vége

2013. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ha szar a kapcsolat, akkor meg mit érdekel, hogy mit gondol, lépj le, te vedd meg a házat, őt meg szrd le, miért írod bele a párod, ha nem tervezel vele?

Ha a két sztori egy, akkor ő csak magához akar láncolni érzelmileg zsarol.

2013. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg neki, hogy majd ha ő adja a pénzt akkor dirigáljon és cirkuszoljon.
2013. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!