Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Óvodás gyerekek különélő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvodás gyerekek különélő szülei, nálatok hogy van a láthatás és milyen időközönként?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Két hete hétvégén péntek délutántól vasárnap estig. És a szünetek második fele. Ezt ítélte meg a bíróság, de apuka nem jön ilyen rendszerességgel.
2013. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam helyezték el a most 4 éves fiunkat,papiron kéthetente hétvége és szünetek fel van.

De gyakorltban nem így oldjuk meg,hanem hétkznap 2-3 nap is az exférjem megy érte,ott alszik,másnap viszi oviba ő,hétvégét is megbeszéljük,hogy ér rá,viszi amikor akarja,illetve a fiunknak kedve van.Ha dolgom van,akkor is szivesen viszi ha ráér,ha nem ér rá is megoldja hogy ráérjen vagy az exanyósékhoz viszi,ott is jó helyen van,egy utcányira laknak egymástól,tőlünk 10 percre kocsival.

Férjnek csapnivaló,de apának jobbat kívánni se lehetett volna.

2013. okt. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

5 éves a lányunk.

Minden szerdán az apja megy érte oviba, 7-8 között hozza haza.

Minden 2. pénteken szintén, akkor nála is marad vasárnap délutánig.


Alkalmanként van hogy máskor is szól hogy érte menne vagy szabadnapja van és délben elhozná oviból vagy nekem van programom és akkor megkérem hogy ő menjen érte.


Szünetek megbeszélés szerint.

2013. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Párkapcsolatotokat nem befolyásolja, hogy hétköznap is hív az ex, jön, hozza, viszi a gyereket?

Bíróság szabta így ki vagy közös megegyezés, hogy kétheti láthatáson kívül is van kapcsolattartás?

2013. okt. 11. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok: mi állapodtunk meg így.

Nem zavar be, épp ellenkezőleg. Mivel másra nem tudnám bízni, így nem is nagyon tudnék randizni máshogy.

2013. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek vannak gyerekei az előző házasságából. Náluk nincs megszabva láthatás, akkor találkoznak amikor akarnak. Amikor még óvodásak voltak a legkissebbek, akkor még nem ismertem őket, de náluk úgy volt, hogy a férjem ment a gyerekekhez amikor akart, amikor volt ideje. Nem kellett előre bejelentkeznie, mert az exének nem volt új partnere.

Sulis koruktól meg már elvitte őket magával, szintén rendszertelenül. Ma már eljönnek hozzánk egész hétvégékre meg szünidőkre.


Nem szabadna, hogy mindez bezavarjon egy új kapcsolatba egyik félnél se. Egyszerűen aki olyan partnerrel kezd, akinél van gyerek, az legyen tisztába a láthatással és azzal is, hogy valamilyen szinten az élete része lesz még az ex is, ha akarja ha nem. Aki ezt nem vállalja be, az ne kezdjen gyerekes emberrel.

2013. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Párkapcsolatotokat nem befolyásolja, hogy hétköznap is hív az ex, jön, hozza, viszi a gyereket? "


Nálunk is rugalmas volt a láthatás.

Nem befolyásolta, én csomagban vagyok két kis tartozékkal, akik 50%ban egy másik férfi "termékei", és ugyanolyan szülő mint én. Nekem ő már a múlt, de a gyerekeknek az apjuk. Akinek ez nem tetszik, az keressen magának egyedülálló gyermektelen párt.

2013. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó hallani, hogy vannak olyan esetek, ahol nem stopperórával mérik a láthatás idejét és a babysitter helyett inkább apukára bízzák a gyereket. A kérdezőnek is csak javasolni tudom a rugalmas hozzáállást. A méricskélés és szándékos tiltás nagyon megviseli a gyereket.
2013. nov. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!