Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért válsz/váltál el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válsz/váltál el?

Figyelt kérdés

Hogy jutottatok el odáig, hogy nincs tovább értelme próbálkozni?

Válás után milyen lett a viszonyotok?


2013. okt. 17. 21:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
3 nál a pont.
2013. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
És milyen nagy szerelem az a férj részéről hogy egy nagyobb tartozást elhallgatok,hazudok és nem adom meg a másiknak a lehetőséget arra,hogy maga döntse el vállalok-e én egy embert a tartozásával együtt? Jogom van- e nekem döntenem a sorsomról? Ha nincs jelentősége a tartozásának akkor miért hallgatta el? Persze azért mert aki hazudik az azért teszi azt mert ezzel szándékosan becsapja a másikat.A házasságkötéskor két sorsból egy sors lesz.De had döntsem én el,hogy hogyan akarok élni.Úgy hogy közösen fizetünk hitelt,vagy úgy hogy a pénzünkből a jövőnket alapozzunk meg.
2013. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Árulják már el a nagy "jóban-rosszban" fanok, meg a többi, hogy miért szerencsétlen a pali? Átb..szta a másikat, az a minimum, hogy egyedül egye meg amit főzött.


Különben érdekes, ez a kérdés kb ugyanaz, és itt elhordtátok minden szarnak a nőt, hogy milyen szemétláda.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Most akkor, hogy is van ez? Vagy csak felszarvazott palik járnak ide kommentelni, vagy a szolgalelkű fehérnépek.

2013. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Akik itt szidják a kérdezőt: a házasság a jóban-rosszban mellett arról is szól, hogy ŐSZINTÉK vagyunk a társunkkal, nem verjük át, nem hazudunk neki, és nem teszünk olyat, amivel veszélyeztetnénk a CSALÁDOT. Na most a "kedves" férj pontosan ezt tette, nehogy már őt védjük. Ha együtt vették volna fel a hitelt, a feleség tudtával, akkor nem lenne jogos a kérdező felháborodása, így viszont teljesen az.

Náluk a jóban-rosszban már az elején elbukott.

2013. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg ha házasságkötés után lépte volna meg ugyanezt a férj, akkor is jogos lenne a felháborodás (válás), mert ha az egyik fél a másikat nem tisztelve ilyen horderejű döntéseket hoz TITOKBAN, akkor megint csak nincs értelme a házasságnak.
2013. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

azt mondta ha elmegyek arra az állásinterjúra, kiv.ri vkinek a hímtagját...

még utána fel is hívott....

ezek után jobbnak láttam, ha kiteszem a cuccait az ajtó elé.

2013. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A vagyon és az adósság 5 év házasság után feleződik,nem ?
2013. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Gyerekvállalásról beszéltünk, már az utolsó 2 doboz gyógyszer szedem, és utána abbahagytam volna, hogy akkor rámegyünk a gyerek projektre.

De így nem szeretnék gyereket.

Az a nagy helyzet, hogy további adósságokat vallott be (miután mondtam, ha még valami kiderül és ő elhallgatta, elválok), de azokat jogilag nem tudják tőle követelni.

Pl exe szüleinek tartozik, volt munkatársnak, volt legjobb havernak... :(

2013. okt. 18. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!