Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan viselkedtetek egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedtetek egymással a válóperes tárgyalás előtt/után (ex) házastársaddal?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor konkrétan kimondták a válást. Beszéltetek egymáshoz? Egy helyen várakoztatok? Hogyan búcsúztatok el egymástól? Stb.

2013. okt. 26. 15:54
1 2
 1/11 Jégtánc ***** válasza:
Teljesen normálisan.Együtt mentünk ,mert előtte lévő nap érkezett meg Németországból és nálunk aludt. Kimondták a válást,sok boldogságot kívántunk egymásnak,és hazajöttünk.Párommal elmentek bevásárolni,aztán este kikisérte a vonathoz és ennyi.Normálisan beszélgettünk egymással,együtt várakoztunk.
2013. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normálisan. Együtt várakoztunk. Szépen megbeszéltük a válóokot. Elválasztottak. Elmentünk egy étterembe ahol megebédeltünk, majd jó szerencsét kívánva egymásnak tovább álltunk. Soha többé nem találkoztunk.
2013. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk még csak gyermekelhelyezési per volt, ami valójában a válás lényege lenne. Egymás mellett ültünk várakozva szótlanul, ő szerintem csak rutineljárásnak, vagy valami időtöltésnek fogta fel. Gyorsan lezavarták, megegyezés volt. És én ott kint ülve teltem el ürességgel. Olyan volt, mintha sosem ismertük volna egymást. Kijöttünk, köszöntünk hűvösen és ennyi. A kommunikáció azóta minimális, csak amennyi a gyerek miatt szükséges. Most várok, hogy beadja a válópert, de szerintem mi nem megyünk étterembe, de szerencsét sem kívánunk. Valószínűleg azért, mert baráti kapcsolatban nem tudok vele maradni, mert elhagyott, megbántott (azóta is) és ez szerelem volt.
2013. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Előtte beültünk együtt a közelben egy étterembe, ittunk egy kávét, beszélgettünk, bementünk a bíróságra, elváltunk, majd kifelé jövet elsétáltunk a sarokig, majd elköszöntünk és vége.
2013. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előtte 1 évig nem beszéltünk semmit sem. Utána meg már nem tudtunk, mert kimondták a válást, kijöttünk a teremből, és őt várták a rendőrök, bilincsben vitték el (a mai napig nem tudom, miért).
2013. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Ismerek egy (volt) párt.

A férfi annyira függött a feleségétől, annyira életképtelen volt a mindennapi ügyintézéshez, hogy a 23 év alatt mindent a felesége intézett.


Történt, hogy a válóper után, a kimondott válás után, amikor elbúcsúztak egymástól, a volt férj azt mondta: szeretnék fellebbezni, megírnád-e a fellebbezésemet.


:-))

2013. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Uccsó, ebből is látszik, hogy az élet a legjobb forgatókönyvíró.
2013. okt. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Pontozzatok le mi annyira egymasra voltunk szokva hogy a valas elott egyutt toltottunk egy romantikus csodalatos ejszakat.

Aztan elvaltunk orokre 20 evig nem is lattam tobbet.

Eletem legszebb ejszakaja volt.

2013. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
Együtt mentünk be,együtt jöttünk ki,utána beültünk egy kávéra,du jött láthatásra,befestette a hajamat amíg aludtak a gyerekek:-) (intelligencia kérdése meg felül kell emelkedni a sértettségen)
2013. okt. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Előtte megittunk egy kávét, utána beültünk valahová reggelizni,aztán elköszöntünk. Gyakran találkozunk, jóban vagyunk azóta is.
2013. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!