Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miert ilyen kepmutato itt sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen kepmutato itt sok ember?

Figyelt kérdés

Annyira uszitanak, amit ok maguk soha nem lepnenek meg.


Kicsit ferde tukrot tartva:

"A ferjem bement cipovel a szobankba, peig tudja, hogy elozo nap porszivoztam."

"Hagyd ott! Valj el! En a ferjemtol mar regen elvaltam volna."


Es nekem ez az "en a ferjemtol mar regen elvaltam volna" mar boven tul van a csusztatas kategorian.


Nem gondolnak bele, hogy nem csak regi GYK-sok vannak az oldalon, akik mar ehhez hozzaszoktak es kezelni is tudjak, hanem ujak is.


Az ujak meg nem rossz kovetkezteteseket vonhatnak le az itteni szajkaratesok "tanacs"-aibol, amivel egyaltalan nem segitenek, hanem inkabb artanak nekik. Nem gondolnak bele vagy csak egyszeruen lesz@rjak?



2013. okt. 30. 14:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem szintén az a véleményem, mint az egyik "előttem szólónak" Aki az itteni tanácsok alapján dönt válásról.... hááát... annak szerencsés a párja, hogy megszabadult tőle:-) Viszont akad itt még érdekes hozzászólás: "egy felnőtt házas embernek (még akkor is, ha nőről van szó) saját hatáskörben meg kellene tudni oldani" Ez a "még akkor is, ha nőről van szó" valamiért a nőket (talán akaratlanul) eléggé alázza. Nem? A másik: "Sok elvált nő, aki nem tudta megtartani a férjét" ebben is van valami egyoldalúság. A félreértések elkerülése végett... én nem vagyok nő:-) Talán ezért olyan feltűnő, hogy a nők milyen kegyetlenek tudnak lenni egymással a férfiak javára.
2013. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!