Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagyon képmutató családom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon képmutató családom van, szerintetek ez jó megoldás?

Figyelt kérdés
El akarok válni a férjemtől, akit amúgy sem szerettek sose. De nem akarok magyarázkodni, és az "ugyeénmegmondtam" és "ezmicsodaszégyen" kezdetű monológokat hallgatni. Arra gondoltam, hogy egyszerűen elköltözöm a gyerekekkel, otthon meg azt mondom, hogy külföldre ment dolgozni. Legalább egy kis időt nyerhetek vele. Nagyon szánalmas, mennyire hihető ?
2012. szept. 17. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég szar.
2012. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felesleges. Előbb-utóbb csak megtudják...

Én is féltem elmondani, hogy válok, aztán meglepődtem, hogy a szüleim száz százalékosan mellettem álltak. Egyetlen "hozzá se kellett volna menned" beszóláson kívül nem volt semmi...


Amúgy meg, ha mondanak is bármit: nem mindegy? Egyik füleden be, a másikon ki... A helyzeten úgysem változtat, hogy mit mondanak, mit gondolnak, nem kell magyarázkodnod senkinek!

2012. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hihetetlen, de 3 hónapnál tovább nem veszik be vagy a gyerek(ek)

elkotyogjàk inkább mond meg hogy nics mega tűz köztetrk vagy inkább mondd azt h megcsaltad mert velesodródtál rgy kapcsolatba de ha elllenségesen viselkednek veled mondd meg h nem kell a segítsévük

2012. szept. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne hazudozz, mert akkor csak rosszabb lesz! Mond meg szépen az igazat, ha pedig ez nem tetszik nekik, az az Ő bajuk.

Remélem segítettem! :)

2012. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj nehogymár a családod miatt legyél egy rossz házasságban. Jól teszed!! bár nem tudom mi a válás oka de ha már beszéltetek erről és nem változott semmi akkor igenis merjél lépni. NEm kell hazudozni úgyis ki fog derülni.
2012. szept. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ne hazudj nekik. Ha kiderül, hogy hazudtál, sokkal rosszabb lesz neked. És amit már az előttem szóló is leírt, az egyik füleden be a másikon ki. Nem egyszerű, de minden csoda 3 napig tart. Túl esnek rajta, ahogy te is.

Soha ne foglalkozz másokkal, hogy ki mit mond, vagy gondol. Csak magaddal, hogy neked mi a jó. Hidd el én tudom, váltam már el.

2012. szept. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is az őszinteséget tudom tanácsolni. A válás és a gyerekek éppen elég nehéz lelki tényező lesz, ne nehezítsd meg a dolgod.

Nem a környezetednek kell téged megérteni, hanem neked saját magad. Ha tudod, miért válsz el (és nyomós okod van rá), nincs mit titkolni.

2012. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!