Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ki él itt rossz házasságban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki él itt rossz házasságban? Miket csinál a férjetek/feleségetek? Meddig-miért-türtök még?

Figyelt kérdés

Nem mondhatom el senkinek,elmondom hát mindenkinek!

Engem és a 2 nagyobb gyereket folyamatosan megaláz,kritizál,nőzik,alkoholista és GONOSZ!!

A pénz miatt türök.

Nem kioktatást várok hanem,hogy meséljék el azok akik hasonló helyzetben vannak!


2009. nov. 14. 15:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Együttérzésem. Kiút van?
2009. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Én majdnem kerültem hasonló helyzetbe, de veled ellentéteben nem hagytam, hogy megalázzon, kritizáljon. Csak azt lehet alázni aki, hagyja magát. Ha nem lépsz, nem tudlak sajnálni.
2009. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk két gyerekünk van,én munkanélküli vagyok.Sajnos egyedül nem tudnám eltartani a két gyereket,ezért vagyok még mindig együtt a férjemmel.De mostanában mindha egy kicsit rendesebb lenne,csak félek,hogy hamar vége lesz,mint ahogy szokott....
2009. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%

Az a helyzet, hogy a gyerekek rád is haragudni fognak majd egyszer, amiért nem menekítetted ki időben őket ebből a megalázó helyzetből.

Ha van rá esélyed, keress másik párt magadnak, aki elfogad gyerekestől, ne hagyd, hogy a férjed megalázzon! Azért csinálja, mert úgy érzi, "megteheti", hiszen te úgysem tudsz változtatni a jelenlegi életeden. Mutasd meg neki, hogy nem így van!

Remélem, nem tűnt kioktatásnak! Sok sikert!

2009. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
43%

Rossz házasság nincs, csak olyan helyzet, hogy valamelyik vagy mindkét fél nem akar/nem képes változtatni a dolgokon.


A húgom házasságában a szexszel volt probléma, fél évig szenvedett miatta, aztán felhívott és megbeszéltük, végül mondtam neki, hogy ha csak nyavalyogni tud, de nem tesz semmit, akkor meg is érdemli. Pár nap múlva megint felhívott, és közölte, hogy csak ki kellett nyitnia a száját, megmondani a férjének azt a dolgot, ami a probléma volt, és máris megértette, megbeszélték, de mivel addig nem beszélt róla, a férje nem tudhatta, hogy gondjai vannak.


Tudom, a te eseted teljesen más, de ha a pénz miatt képes vagy ezt elviselni és ennek kitenni a gyerekeidet is (!), akkor nem lehetsz valami erkölcsös ember, már ne is haragudj. Én inkább nyomorognék, mint hogy egy alkoholista bántalmazza a gyerekeimet... Nem tűrni kell, hanem a sarkunkra állni, főleg ha nem csak önmagunkról van szó, hanem a gyerekeinkről is, akik semmiről nem tehetnek!

2009. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
Mi 5 éve vagyunk együtt a párommal. Júliusban volt az eljegyzés és jövőre terveztük volna az esküvőt, de az elmúlt kb. fél évben nagyon megváltozott. Most is részegen van valahol, pedig régebben esetleg havonta 1x, 2x ivott és úgy, hogy akkor is együtt voltunk szórakozni. Tudja, hogy nincs hová mennem, így kénytelen vagyok elviselni. Nem tudom, hogy mit tegyek, nagyon kétségbe vagyok esve. Szerencsére nincs gyermekünk. Ha esetleg még ma hazajön, akkor tudom, hogy nagyon nagy botrány lesz.... b 3 órája ment el itthonról, de akkor is úgy, hogy rám emelte a kezét, de nem ütött meg. Félek, ha hazajön, kapni fogok, bár még sosem kaptam.
2009. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Azt hozzáteszem, hogy én 23, a párom 26 éves.
2009. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

17:36

Mindig van kiút. Főleg, ha még házasság se, gyerek se született!


Kérdező:

Az enyém is borzasztó volt. Sokáig abban bíztam, majd változni fog. Ígérgette, de persze nem tartotta be a szavát. Ivott, elszórta a pénzünket, aztán már a munkehelyén is felmondtak neki, később semmilyen munka nem felelt meg neki... Nem bírtam tovább, elváltam, pedig óriási botrányokat rendezett. Volt, hogy a rendőrséget kellett hívni, mert megöléssel fenyegetett. Télvíz idején ránktörte az ajtót, ablakot, és még sorolhatnám. Hosszú évekbe telt, mire elfogadta, hogy nincs visszaút. De addig mit kínlódtunk a gyerekemmel!

2009. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

17:36-os valahova menjel el! Dolgozol?

Menjel ki kulfoldre gyerekekre vigyazni, vagy betegapolonak! Csinalj valamit, ne varj, hogy magatol megvaltozik a helyzet. Ne vard meg, hogy megusson. Ugyan, miert utne meg az az allat teged? Erzi, hogy felsz tole, es ezert alaz meg.

Azon jarjon az eszed, hogy hogyan tudnal megszabadulni tole, te konnyu helyzetben vagy egyedul, magadert vagy csak felelos. Mindegy hova, csak menjel el valahova. Es keressel munkat ha nem dolgozol!!!

2009. nov. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
17:36-os es miert lesz botrany? Mi a baja? Eszed agaba ne jusson hozzamenni, ha terden allva konyorog is majd jozanul. Menekulj tole!
2009. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!