Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretem a férjem, ő válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a férjem, ő válni akar. Mivel tudom akadályozni a válást? Még nem adta be, közös megegyezéssel szeretné?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 22:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező "Csak mi tényleg szépen éltunk, de a barátnőm behálózta és" - na látod, ilyen az, ami nincs. Ha az ember jól érzi magát a kapcsolatában, akkor lehet, hogy lesz valami alkalmi ügye (ahogy írod, a férjed valszeg 50-es, ott még tipikus is az a fajta "kapuzárási pánik" amikor az ember bizonyítani akarja önmagának, hogy ő még nem öreg, ő még fel tud szedni egy nőt) de hogy ő akarjon válni a jó kapcsolatból egy 3. miatt, na olyant még nem látott senki.

A ti esetetekben valszeg az történhetett, hogy rájött, nem úgy akarja leélni az élete további részét, mint az addigit, na és akkor tényleg lép. (ez szokta letermelni a második válási csúcsot, tudod 2 válási csúcs van, az egyik az első gyerek születése körüli időszakban a második meg a gyerekek "kirepülése" után...)

2013. nov. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
És neked az miért jó ha veled marad?mert szereted?Ő viszont mást szeret.Mondjuk mégsem válik,veled marad...jó lesz az neked rojtosra sírod a párnádat mert ezentúl is megfog csalni?ne alázd már meg ennyire saját magad.segíts neki össze csomagolni..az a csaj ha megnyerte had vigye...
2013. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Azrt szerete úgy válni, mert egyszerűbb, gyorsabb, költégkímélőbb és emberibb...


(Nem olvastam a válaszokat...)



Kinél akarod, hogy fölvállalja a megcsalást?

A bíróság pont lesz..ja, hogy miért akartok cálni, mert magyarországon nem kell"indok" lcsak általános az iratba(pl összeférhetetlenség, véglegesen megromlott kapcsolat..vagy hasonló kamuindok)

Senkit nem marasztalnak el azért, hogy nem vot hű a házastársához..


A válást csak húzni, vonni halasztani tudod, de megakadályozni NEM.

Hiába szereted, ha ő nem szeret téged, a 30 év az semmit nemmjelent....

Még mindig elhiszed, hogy boldogok voltatok?

Annyi történt, hgy te fogtad magad és homokba dugtad a fejed... A férjed meg szenvedett, amior összejött a baratnőddel ( szép kis barátnő mondhatom) akkor ébredt rá, hogy nem muszáj neki benne maradni egy lapos kapcsolatban...


Mennyiből lesz neked jobb ha akadályozod a válás lefolyását?


SOHA NEM LESZ MÁR OLYQN SEMMI, MINT EZELEŐTTT!!!!!!!!!!!!!


Annyit érsz el, hogy a férjed meggyűlöl, ha vannak, akkor a gyerekeitek is, sőt az egész család, nem csak a férjedé fog furcsán nézni. Mindezt nem azért mert váltok, hanem ahogyan...

A bosszú mindi a bosszuállót minősiti, nem azt akin csattan.


Olvasd el erea kérdesre a válaszokat(konkrétean. Inez. R valaszait) olAn akarsz lenni, mint az ott leírt példa???


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__21..


Viselkedj kérlek felnőtt büszke nőként, és ne hisztis kislanyként...!

2013. nov. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Papucs akarsz lenni, vagy büszke nő? Ha büszke, akkor hagyd elmenni. Szerintem, leglábbis a válaszaidből ítélve, kérdező, nincs önbecsülésed. De tényleg. Szedj fel egy kis gerincet. Ha egyszer megcsalt, máskor is meg fog csalni, max jobban figyel, hogy ne bukjon le. Ezt szeretnéd?.... na ugye, hogy nem? :) Akkor pedig engedd el. De arra vigyázz, hogy ne vigyen el semmit, amivel akadályozza a későbbi helyzetedet. Lehet, hogy a válás szar dolog, de még mindig jobb, mint folyton megaláztatva lenni, megcsalva lenni.
2013. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz, h ne vigyen el semmit? Már vitt autót, motort, nagy értékű fényképezőt.
2013. nov. 3. 11:43
 16/18 anonim ***** válasza:

"de a barátnőm behálózta "

Ne csak a barátnődet okold, a megcsaláshoz is két ember kell. Értem én, hogy 30 év nagy idő. De ha ő nem akarja, akkor felesleges kapálózni, gyűlölködni, borsot törni az orra alá. Ha akar, ígyis úgyis el fog menni. Rosszab, egy olyan kapcsolatban élni, ahol tudod, hogy nem szeretnek és megaláznak. mint egyedül lenni. El kell fogadnod a döntését. Jobb békében elválni.

2013. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%

Jóban rosszban, amíg a halál el nem választ --> amíg nincs egy érdekesebb/izgalmasabb másik személy

főleg, ha az a barátnöd, szép, mondhatom!


de ezek ellenére is azt tanácsolom, hogy ne tedd tönkre magad azzal, hogy vissza akarod tartani, azt, aki menni akar :-(

2013. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Megértem hogy kiborított ami történt és meg akarod leckéztetni a férjedet. Csak arra vigyázz, hogy a bosszúszomjas, a férjeket a bíróságon és minden lehetséges módon szívató exfeleségeknek általában idegroncs gyerekeik lesznek.

Sajnos előbb-utóbb túl kell tenned magad a dolgon és örülni, hogy megszabadultál egy ilyen alaktól.

2013. nov. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!