Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kapcsolattartás újraszabályozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolattartás újraszabályozása hány tárgyalás alatt zajlik le, ha a felek között nincs egyezség. Bíró dönt, de hány tárgyalás után? Akinél volt, hogy volt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 5. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre semmilyen szabály sincs, minden eset egyedi.
2013. nov. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi gyámügyön kértük. Egy délutáni megbeszélés volt!
2013. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nálunk közös megeggyezéssel lett újraszabályozva.
2013. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most számoltam össze:),9 menetes volt.Beleértve a másodfokú fellebbezést is.Mint alperes egész jól jöttem ki belőle!Összegezve volt egy 2 menetes első ítélet 5 éve,most fellebbezte,(3 éve) 8 tárgyalás volt,azt is fellebbezte és most szép egy summát fizethet a felpereske,mert még az én ügyvédemet is fizetheti,összes perköltséget,pénzbírságot...azon meglepődtem én is,hogy az ügyvédi tarifát is neki kell állnia:).Nem én kezdtem,de van egy kis meglepim a számára!Ja az ítélőtáblán kétszer is voltam,én speckó mindent vittem,nem sok csak 5-6 éves háború volt!Azon múlik,ki mikor adja fel!A felperesi banda a másodfokún csúsztak szét,még az ügyvédjük is lelépett a szünetben,mert menekült átlépett olyan határokat,amiket nem kellett volna!Tehát olyan 10-12 összecsapásra számíthatsz,főleg ha még pszihokütyüket is belevesztek.
2013. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!