Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek kell-e váltóruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa72 kérdése:

Szerintetek kell-e váltóruhát adni a láthatás idejére, akár egy, akár több napról legyen szó?

Figyelt kérdés
Láthatásra milyen és mennyi ruházattal kell átadni a gyereket?

2013. nov. 19. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Hat ha egy kisgyerekrol van szó, ugy hat eves korig, akkor ésszerű, pláne, ha csak mondjuk kéthetente van lathatas, meg akkor is, ha csak nehány ora. Nagyobbnak nem kell. De a lathatasra jogosult épp befektethetne nêmi "otthoni " ruhába a gyerekének.n
2013. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, kell-e, a párom exe nem ad. A gyereknek vannak itt is ruhái, azokat használja nálunk. Abban megy haza, amiben jött.

De ő nem csak 2 hetente van nálunk.

2013. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Persze vele a másik szülő is de sok gyereknek vannak mániája és csak bizonyos mese figurás ruhába akar aludni, akkor igen.
2013. nov. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Én nem adok.


Igazán megtehet annyit a gyerekéért, hogy vesz neki 1 azaz 1 garnitúra ruhát átöltöztetni...


Amúgy meg meleg ruha, sarka, sál, kabát, a játékai közül a kedvencei, cumi.

2013. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk apa mindig gondosan ügyel ,hogy a lányunknak legyen nála ruhája,természetesen én is adnék,de ő mindig megveszi ami kell,sokszor még hozzám is a gyermektartáson felül.nagyon jó apa
2013. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
utolsó vagyok,még annyit de nálunk nincs láthatás csak papíron,akkor visz amikor akarja
2013. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha 1-2 napra látja a másik szülő, vagyis tényleg láthatás, akkor lehet ruhát is adni. Nálunk heti váltás van. A következő hétre mindig kimosom amiben jött, és abban megy vissza, kivéve ha nem megfelelő ruházatban volt aznap, mert anyuka vékony ruhában járatja a hidegben is, akkor vastagban kerül vissza, és kimosva szatyorban megkapja amiben jött.
2013. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam adni ami kell. Mondjuk pár cuccuk van ott, de rá szoktam kérdezni, hogy csomagoljak-e valamit. Ne a gyerek szívjon már, hogy kedvenc pólóját nem veheti fel pl. láthatáson, mert jajistenem láthatás, öltöztesse az apja, nehogy adjak egy bugyit is. Vagy nem mindegy, hogy csini ruha kell, mert elviszi őket valahová, vagy szakadt farmer, mert a kertet túrják. Mivel olyan gyorsan nőnek, tök fölösleges, hogy azzal vacakoljunk, hogy ott is legyen farmer, de alig használja, kinövi, figyeljük hogy nehogy apuci által vett nadrágba menjen haza... ez már sz..rrágás és nem a gyerek érdekeit nézi.
2013. nov. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy látom, hogy aki a gyermek érdekét nézi az ad. Köszönöm.
2013. nov. 20. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!