Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy segíthetnék "boldoggá"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék "boldoggá" tenni az exem? Hibásnak érzem magam és fáj, hogy "szenved"!

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok ki mit gondol,de azért kélek finoman,nem érzem magam rossz embernek mindannak ellenére sem,amit le fogok írni!

18 évesen volt először barátom és jó volt a kapcsolatunk.Nem örületesen jó,de mondhatni,hogy boldogok voltunk mindketten.2 éve voltunk együtt,amikor teherbe estem,véletlenül,mégis úgy fair,ha leírom,hogy az én hibámból.

Nem volt kérdés,hogy megtartjuk a babát és tervezgetni kezdtük a közös életünket,amiből végülis semmi sem lett.Hibázott ő is,hibáztam én is,fiatalok voltunk,elszúrtuk.1 éves volt a kislányunk,amikor végülis szétmentünk.

Azóta eltelt 7 év sok mindent megéltünk külön-külön és együtt is a gyerekünk révén.

Az exem szeretem,mint barátot és becsülöm,jó apuka is.De a szívem szakad meg,amiért szenvedni látom,hogy nem találja az életben a helyét.Felelősnek érzem magam benne,mert amint írtam én hibáztam a fogamzásgátló szedésében és bizony a kislányunk miatt nem talál ő párt magának.

A nők egyszerűen nem képesek elfogadni,hogy neki már van mástól gyereke.Aki mégiscsak elfogadja az pedig azt nem képes lenyelni,hogy mi ketten apuka és anyuka lévén tartjuk a kapcsolatot és jóban vagyunk.És ő minél több nőtől kap ilyen pofont,annál jobban kötődik hozzám,annál mélyebbek az érzései felém,így mindig nehezebb és nehezebb újrakezdenie mással.Próbálkozik mással,de belém szerelmes,ezt mutatja is,mondja is és érzem is.Én nem vagyok belé szerelmes,akkor sem voltam és a jövőben sem leszek,de még soha senki másba sem voltam az.

Próbáltam távol tartani magamtól az elmúlt 7 évben több-kevesebb sikerrel,mert tudtam,hogy a közelségem nem tesz neki jót.Hol azzal próbálkoztam,hogy szidtam mint a bokrot,mindenért őt hibáztattam,hol magamat mocskoltam be,hogy egy rongy utolsó alaknak tartson és ne akarjon engem.HIÁBA.

Baromi önző vagyok,mert akarom mint barátot,amit ő más nincs lehetőség nincsen ELFOGAD,bár többet szeretne.

Tisztában vagyok az érzéseimmel így bizton állíthatom,hogy nem féltékeny vagyok az aktuális barátnőre sohasem,hanem a szívem szakad meg,amiért a gyereke ellen és ellenem hangolja az exemet.Én soha bele nem avatkoznék egy kapcsolatba,tiszteletben tartanám és kívánnék neki sok boldogságot,de az ellenünk való úsztítást nem bírom elviselni.

Miért elfogadhatatlan egy jó kapcsolat a két ex között?Ha más is így gondolkodna szegény fiú nem kapott volna ennyi pofont a nőktől,nem kellett volna nekem vígasztalnom és nem érzené most szegény azt ami érez.

Jól elszúrtuk akkor a kapcsolatunkat,most pedig megint elszúrtunk valamit amire szerintem még megfelelő szó sem létezik.

Mit gondoltok?


2013. nov. 22. 16:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én sem értem ezt a dolgot. Már 7 éve nincs köztetek semmi, külön utakon jártok (lelkileg az exed nem), gyerek és magatok miatt barátok vagytok. Teljesen elfogadható dolog. Ami nem az elfogadható, hogy pl.: akar egy pasi velem "járni" (ismerkedni), össze is jön valami, aztán folyamatosan érzi az ember valahol, hogy Ő mást szeret. Valahol máshol járnak a gondolatai. Ez a bibi és ez elég rossz. Bizonytalanság. (valami, valahol, máshol, valaki, valamiért)... Remélem érthető volt a mondókám.

25/N

2013. nov. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Igy gondolkozni a gyereked szuleteseröl h " jól elszúrtam akkor az eletunket" elég kemény, föleg a gyerekkel szemben

Talan at kene értékelni a helyzetet, más szemszögböl nézni.

A párod is húzhatott volna gumit, a felelösseg közös

Szerintem, ha kötödik hozzád, azert nem sikerulnek a kapcsolatai.

Ja, te nem kötödsz, hogy még jobban bonyolodjon a helyzet

Jó felelötlen voltal akkor, amikor szültél abortusz helyett, amikor tudtad, h ez a ferfi nem az életed szerelme, marpedig te azt keresed

Mi van a te fejedben? Ö se kell ( de szultel neki) mas se kell, de gyerek az mire kellett???

2013. nov. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Es meg valami: normi, h az uj baratnöknek nem felel meg, h ti idönkent összefeküsztök, mert azt veszem ki az irasodból

Hogy " vigasztalgatom, közel engedem magamhoz " stb

Ö meg kap az alkalmon

Ez kinek kéne megfeleljen?

2013. nov. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkora kamu mint a ház:D
2013. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a ti bajotok, h nem tudtok mindenkiböl hulyet csinalni

Hogy tedd boldogga? Költözzetek össze, ha ilyen nagy a lelki összhang, vallaljatok felelösseget egymasert

2013. nov. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok egy szerelmes típus.Elég racionálisan gondolkodtam,így már akkor 20 évesen is tudtam,hogy nem is leszek az.

Nem akarok az előttem álló rossz kapcsolatok tömkelegével példálózni,de gyerekfejjel láttam épp eleget és biztosan nem tett túl jót azért.

Így igen,úgy gondoltam,hogy ez különb,ami kettőnk között van,megéri megpróbálni,így nem a vakvilágba szültem.

És nem nem fekszek össze vele.

5 éve volt utoljára,hogy csak egy csók is lett volna kettőnk között!

2013. nov. 22. 17:10
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

"amikor teherbe estem,véletlenül,mégis úgy fair,ha leírom,hogy az én hibámból."

"Hibázott ő is,hibáztam én is,fiatalok voltunk,elszúrtuk."


Azért ez durva.... O.o Hogy gondolkodhatsz így a gyerekedről, meg a terhességedről meg úgy egyáltalán??? Ez egy gyerek, nem egy négysajtos pizza, amiből véletlenül eggyel többet rendeltél.

2013. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Miért,mert elismerem,hogy hibáztam,rosszul szedtem a gyógyszert?

Ez már egyenlő azzal,hogy rossz szülő vagyok,hogy a hátam közepére sem kívánom?

Egyszerűen leírtam,hogy nem felkészülten vállaltuk a gyereket,hanem egy hibás gyógyszerszedés következtében.

De nem a kislányunk a hiba az életünkben.

2013. nov. 22. 17:14
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 38%os az előbb válaszoltam erre,olvasd kérlek vissza!
2013. nov. 22. 17:21
 10/15 A kérdező kommentje:
Olyat hol írtam,hogy én a nagy szerelemre várok?
2013. nov. 22. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!