Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha én vagyok az alperes és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én vagyok az alperes és van 2 közös kiskorú akkor sem kell megjelennem a tárgyaláson?

Figyelt kérdés
Időközben babát várok az élettársamtól és a férjemmel még csak most válunk... év vagyok az alperes és azt tudom hogy többször ha nem jelenik meg az alperes akkor automatikusan elválasztják a házasokat... de ez akkor is igy van ha van 2 gyerek és azt akarom hogy velem legyenek?? Mert a 2 gyerek most ideiglenes gyámság alatt vannak az én szüleimnél...
2013. nov. 26. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

Elválasztani elválasztanak, de ha apuka akarja a gyerekeket, szerintem tuti megítélik neki.

De jobb is lenne ebben az esetben.

Azzal tisztában vagy, hogy ha házasság alatt terhes vagy valakitöl, akkor is a férjed nevére kerül automatikusan az új gyermek? Ha a baba megszületik lehet csak, hogy valamelyik apa , apaságit kér(vagy te), és akkor lehet rendezni, hogy ki is az apa.

Szerintem telejsen felelötlen egy olyan anya akinek van 2 gyermeke és képtelen öket nevelni, de már össze fekszik egy másik férfival és töle is terhes lesz. Sajnálom a gyermekeidet és szüleidet is.

2013. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz?? Azt sem tudod mi a szitu és itt ítélkezel??? Föltettem egy kérdést,ha nem tudsz válaszolni normálisan akkor koccolj jó???
2013. nov. 26. 14:09
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Miért vannak ideiglenes gyámság alatt a szüleidnél?
2013. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elválasztani csak kb a 2 vagy 3. tárgyaláson fognak benneteket ha nem mész el. De a gyerekek sorsa továbbra is kérdéses lesz. Az első pedig jól írja a születendő gyerek is a férjed nevére kerül majd nem az új párodéra.
2013. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elválasztanak, a gyerekelhelyezés egy másik per a gyerekeknek csak akkor kel ott lenni ha beidézik öket.

Nem tudom mi áll a háttérben de ha már most is nagyszülöi felügyelet van bármelyik szülő helyet akor ezen nem fognak váltosztatni.

2013. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem jelensz meg, nagy valószínűséggel az összes bírósági költséget a nyakadba varrják. Minél tovább halasztódik, annál nagyobb összegre lehet számítani. Ha megjelensz, közös megegyezéssel egy tárgyalás alatt le lehet rendezni a válást.

Ha a baba megszületik automatikusan a volt férj nevére fog kerülni mert a fogantatás pillanatában férjnél voltál. El kell indítanod egy pert az apaság megvétózására. A kiskorú egy kirendelt ügyvédet fog kapni és meg kell jelennetek mindhárman. (Te, az ex és a valós apa). Egy tárgyalás alatt lezajlik, ha mindenki ott van.

2013. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!