Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 27 éves férfi vagyok és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 éves férfi vagyok és úgy érzem nem vagyok már szerelmes a feleségembe. A legnagyobb baj az, hogy úgy érzem nem éltem még ki magam. Állandóan a csajozáson jár az eszem. A feleségem az első nő az életembe. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 16:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%
te is nagyon jól tudod mit kellene tenned...
2012. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Igen tudom... De biztos nincs más választás?
2012. márc. 27. 16:47
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem egy idő után elmúlik..gondolt át rendesen, lehet hogy a csajozást is megunod egy idő után és ha ott maradsz egyedül az nem lesz túl kellemes4
2012. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
84%
nem jó , pláne egy férfinak ha túl korán nősül... hogy most mit tegyél , azt viszont csak te tudhatod... mióta érzel igy?
2012. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%
Vagy megpróbálsz mindent megtenni a kapcsolatotok megmentésért,vagy elválsz.Mindenképp mond el az igazat a feleségedet.Mármint azt, hogy úgy érzed kiszerettél belőle...Hallgasd meg az ő álláspontját is,lehet már ő is rég kiszeretett belőled!
2012. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
feleségedet=feleségednek
2012. márc. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
kb. 1 éve
2012. márc. 27. 16:51
 8/34 anonim ***** válasza:
92%

Milyen más választás lenne?

Vagy együtt maradtok vagy nem!

ha nincs gyerek akkor a döntés elég könnyű.

naponta rengeteg pár megy szét. Ebben nincs semmi rendkívüli.

persze ha utólag kiderül hogy mégiscsak őt akarod az gáz. Dehát minden döntésnek következménye van és később dől el hogy jól vagy rosszul döntöttél...

2012. márc. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor jó ideje civódhatsz. sztem h még látsz esélyt a kapcsolat megmentésére finoman közöld a dolgokat a feleségeddel, mert valószinű ő még szeret és sokkként éri... lehet megmenthető a dolog csak új élményekre van szükség. de ha ugy érzed, hogy semmi esély jobb minél hamarbb véget vetni neki, feleségednek is nehezebb sztem ha még húzzátok...
2012. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Magadban kell letisztázni, hogy valóban el akarod e hagyni a feleségedet, mert lehet az érzés elmúlik és nagyon megbánod hogy otthagytad. Ha bár ha egy éve úgy érzed, hogy nem szereted, azt nem hiszem, hogy a feleséged nem vette volna észre, mert akkor a kapcsolat eléggé "gázos", minden esetre ülj le vele és beszéld meg.Sok sikert!
2012. márc. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!