Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után, hol lakjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, hol lakjam?

Figyelt kérdés

Elváltam és a közös lakás lévén annak az árát feleztük, tehát van induló tőkém.

Új párkapcsolat nincs így csak a magam fizetésére számíthatók, ami nem túl sok, de legalább van.

férfiként lakhatom ismét a szüleimmel, van rá lehetőség, de akkor (esetleg)"luzernak tartanak". (és részben feladom az eddigi önállóságom)

Lakhatom olcsó albérletben, amit szűkösen tudok fizetni a béremből.

A megmaradt tőkémhez vehetek fel hitelt, amiből vehetek egy használt és olcsó lakást, amit szintén szükössen, de tudnék fizetni, de ezzel 15-20évre adós leszek a bank felé.


Azt, hogy meddig van állása az embernek, nem említem, mert az mind a bérelt, mind a hitel estében kockázat, én sem tudom mi lesz 3-5-10év múlva.



2013. nov. 29. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hol szeretnél élni, és mennyi a tőkéd?


Mert ha csak kevés hiányzik ahhoz, hogy vegyél belőle egy garzont, akkor érdemes 1-2 évre a szülőkhöz költözni, az alaptőkét lekötni és amit lehet, keményen félretenni. Amint lehet, veszel egy közepes állapotú kis garzont, apránként felújíthatod, akár a két kezeddel, és ha úgy adódik, hogy új kapcsolatod lesz, már jobb áron el tudod adni, hogy nagyobba költözzetek.

2013. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Ha még ebben sem tudsz magad mérlegelni és dönteni, akkor már lúzer vagy! Nem csoda, hogy elváltak tőled! Egy nőnek FÉRFIra van szüksége, nem egy ilyen teheteten, nyámnyila, pipogya alakra!
2013. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%

Nem akarlak bántani, de a 2.-nak igaza van. Férfi vagy, döntsd el, mit akarsz. Ne a világnak akarj megfelelni, hanem magadnak. Ki a francot érdekel, ha valaki lúzernek gondol?

Én a szülőkhöz költöznék, mert minek fizessek albérletet/hitelt, ha nem muszáj. Inkább félretenném azt a pénzt vagy elkölteném értelmes dolgokra, indítanék egy vállalkozást, hogy ne másoktól függjön a munkám, stb.

2013. nov. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
8%

Így van: ha anyádéknál laksz, azért vagy lúzer, ha külön laksz, akkor meg nem lesz pénzed, és azért leszel lúzer.

De tök mindegy mit gondolnak majd rólad, a nők úgysem fognak sorban állni egy elvált pasiért.

2013. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Érdemes ide kérdést feltenni. A múltkor egy kajához kerestem alapanyagot, 3 hozzászóláson belül egy utolsó mocsok senkiházi voltam. A lúzer tinik itt sportot űznek belőle, hogy lehúzzanak másokat, úgy kevésbé jön ki a saját nyomoruk.
2013. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Én is sokaktól hallottam már, hogy lúzernek neveztek olyat, aki felnőtt férfiként a szülőkkel él, de nem értek velük egyet. Semmi nem szól amellett, hogy albérletre szórd el a pénzed, mikor ingyen is van hol laknod. Inkább spórolj pár évig, hogy minél kisebb hitellel tudjál majd egyszer sajátot venni.
2013. nov. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

én haza költöznék 1-2 évre és amennyit csak lehet félre tennék h növeljem a tőkémet


ha véletlen úgy hozza és párkapcsolatba bonyolódnék akkor még mindig ki lehet lépni a szülőktől pl közös albiba vagy lakást venni


nőként nem az lenne fontos h jelenleg hol laksz hanem h akarsz e majd velem kettesben élni ?

vagyis képes lennél e majd a szülői háztól elszakadni a párkapcsolatért

2013. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egyáltalán nem lúzer az, aki hazaköltözik ilyen (vagy más!) helyzetben.


A legjobban szerintem akkor járnál.

2013. nov. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
drága 4-es... mi ez a hülyeség hogy egy nőt az érdekel elvált-e a pasi már vagy sem??? ha szeretem és összeillünk rohadtul nem érdekel hogy volt már előttem egy felesége... jelenlegi férjemmel mind a kettőnknek a 2. házassága ez... ha igaz lenne amit írtál akkor most mind a ketten magányosan tengethetnénk az életünket ahelyett hogy boldogan élünk egymással... én is a hazaköltözésre "szavaznék" + spórolásra... nem gondolnám hogy ezért lúzer a pasi... olyan nővel meg ne kezdj aki ezt gondolja :D
2013. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg költözz egy kis albérletbe. Azt mondod ki jönne a fizudból, akkor miért ne. Nem kéne feladni az önállóságodat, lenne megtakarított pénzed. Ha fel szeretnél vinni valakit magadhoz, nem okozna gondot hogy a szomszéd szobában ki mit hall. Ha esetleg (és ne kerüljön rá sor) elveszítenéd az állásodat, elég lenne szerintem akkor haza költözni. Szerintem hitelt semmi esetre se vegyél fel, mert az olyan mintha kötelet tennél a saját nyakadba. Fel a fejjel, találj egy klassz kis garzont és kezdj új életet!
2013. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!