Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy apának mikor van láthatása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy apának mikor van láthatása most a karácsony és szilveszter körül?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ma 26. van és reggel 9-től hozhatom 31-én kell visszavinnem, ami szerintem nem stimmel! Nemrég volt bírósági tárgyalás, de még semmilyen papírt nem kaptam és nem vagyok tisztában vele, hogy most meddig lehet nálam egész pontosan! Hivatalok meg zárva vannak, online ügyvédek nem válaszolnak! Egyébként most decemberben még nem volt nálam és időszakos láthatásom van, tehát ünnepek és tanítási szünet fele és minden hónapban 1 hétvége!

2013. dec. 26. 08:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A lathatas szabályozva van a bírósági ítéletben. Attól, hogy mondjuk ot ember leír neked ötféle változatot, nem biztos, higy nalad is ugy kellene lennie. Amúgy a szunet fele 7,5 nap lenne.
2013. dec. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hosszúnak tartod az öt napot? nem egészen értem a problémádat...
2013. dec. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Megegyezés kérdése. De én sem értem, hogy most sokallod vagy kevesled?
2013. dec. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy van hogy dec.26-tól jan. 1-ig. van az apjánál.

Szerintem teljesen korrekt.

2013. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4-essel egyet értek!De bocs kérdező,tényleg nem vagy tisztában a dátumokkal.Kiírás időpontja: "ma 08:59"!Van kb 1 perced,hogy odaérj:). Minden hónapban 1 hétvége?,a többi az okés,furmányos egy ítélet lehet ez!Én tudom jól,mert a 'drágaságom' is odaadta ma 9-től este 8-ig,utána meg 30-tól 2.-ig.Most ezt lenyeltem,mert fifti-fifti az "osztozkodás",hiába a legfelsőbb bírói ítélet én szépen elballagok a gyámügyre,és rácsapok az asztalra!Mert az ítélet is egybefüggő kapcsolattartásról szól,és nem arról órákra szedi szét.Meg lenyúlja a napokat!!!Amúgy ítélethirdetésnél nem figyeltél oda?
2013. dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tegnap mar kiirta a kerdezo ezt a kerdest. Kevesli a gyerekkel toltott idot, mivel a szunet fele nem ennyi lenne.
2013. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy a végzésben van.

Amúgy pedig úgy szokták szabályozni, hogy az ünnepek másnapja, a páros hétvégék, illetve a szünetek második fele illeti azt a felet, akinél nincs a gyerek. Ez most mondjuk jól jön most ki, mert a hétvége + a szünet második fele azt jelenti, hogy 26.-a, plusz 28-tól jan 5.-ig.

De ha nincs leírva akkor bármelyik félnél bármennyit lehet a gyerek, mivel általában az elhelyezéssel együtt történik a szabályozás, és ha nem történt elhelyezés sem, csak hallgatólagosan, akkor az totál a feleken múlik, ami többnyire nem működik ilyen helyzetben.

2013. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Amiben megegyeztetek. Miért nem beszélitek meg az anyukájával?
2013. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7-es"a szünet második fele azt jelenti, hogy 26.-a, plusz 28-tól jan 5.-ig."Ez a tény???Mert én jó,ha 4 napot kaptam,már nincs is itt a gyerek...elküldte anyuci,ajándékbegyűjtésre és 8-ra vihettem vissza!Mi lesz a jutalma ezért,ha felnyomom?Minden egyes alkalommal eljátsza ezt.Tudok per újra felvételt kérni a másodfokú ítélet után,ugyanis folyamatosan megszegi.Vagy büntetőire vigyem???Maga az ítélet a tanúm,meg az idedobált e-mail-jei!3 fő bíró ellen egy kis polgári peres nem sok mindent tud csinálni!!5 éve ezt csinálja,már nagyon unom.Ha érdekel a szitu adok privátba anyagot...
2013. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,amugy 31-én kéri vissza az anyja és keveslem az időt amit itt tölt a lányom,főleg,hogy se karácsonyom,se szilveszterem, és a husvétott is elvették tőlem! Csak fizetek mint a katonatiszt és egy ünnepkor sem lehet velem! Birosagon 2 honapja voltunk,de azota meg semmi papirt nem kaptam sem vegzesrol,sem semmirol!
2013. dec. 27. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!