Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Van még, aki szintén azt...

Van még, aki szintén azt várja, hogy minél hamarabb elteljen az előttünk álló egy hét?

Figyelt kérdés
Nem nagyon rajongok az ünnepekért, főleg ha arról szólnak, hogy "kötelezően érezd jól magad". Szeretnék mihamarabb túlesni a karácsonyon és a szilveszteren is, egyébként is nehéz így, hogy nincs senkim (hímnemű vagyok, csak jelzem, mielőtt még lerohannának más hímneműek a péniszükről készült képekkel), szóval most inkább csak túlélésre játszom, és örülnék, ha már január 2-a lenne. Ti hogy vagytok ezzel?

2013. dec. 24. 20:11
1 2
 1/17 anonim válasza:

Szinten igy vagyok.

L

2013. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
én sem szeretem a szilvesztert. kötelező bulizás? anyátok pecsáját:)
2013. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Én legszívesebben meghalnék. Utálom az ünnepeket.
2013. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee államvizsgázni kell :(
2013. dec. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Fujjj, de depisek vagytok! Menjetek pszichológushoz, vagy egyetek tőtött káposztát!
2013. dec. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Én is várom, hogy vége legyen. Bár a szilveszter jó lesz, nem bulizunk hanem otthon leszünk ketten.
2013. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Remélem túlélők leszünk. :D

Én már most meghalok annyit ettem ma. XDDD :D

2013. dec. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nem kötelező semmi. De a boldogságom most semmi nem cseszheti el. Szilveszterkor rózsaszín parókám lesz ugyanilyen trikóval és lila nadrággal. Az utolsó évem is lehet ez a legjobb baràtnőmmel. Mindig együtt bulizunk és ez most is így lesz. :) Őrületesre szeretném hagyni ezt az emléket.
2013. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

én is úgy vagyok ahogy te

L

2013. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én is akarom,hogy vége legyen már ennek az ünnepi szezonnak szóval játszani fogok végig.
2013. dec. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!