Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi volt a legkellemetlenebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkellemetlenebb találkozásotok válás/szakítás után a volt pároddal?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Másik városban mentem orvoshoz. Elmentem egy pékség előtt és utánam szaladt egy etnikum lány a nevemet kiabálva. Majd becincált a pékségbe, ahol a volt barátom dolgozik. (Arra a cig. csajra cserélt le, azért lett vége a kapcsolatunknak). Nagyon kellemetlen volt és idegesítő számomra...
2013. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem volt ilyen...


Furcsa volt először mással látni az egyik exemet, de ez már nem viselt meg, nem volt kellemetlen. A kellemetlen az volt, amikor megtudtam, hogy a lány akkor is megvolt neki, amikor én is..


Másik furcsa, de nem kellemetlen dolog az volt,a mikor a férjemmel és a (másik) exemmel ültem egy kávézóban...én csak ültem ők meg fél órára el is felejtettek úgy belemerültek a beszélgetésbe:D:D

2013. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyerek ballagása.
2013. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

12 év után szakítottam az exemmel, mert borzalmasan elviselhetetlenné vált az őrült féltékenységével, ami mellesleg teljesen alaptalan volt. Miután elhagytam, folyamatosan könyörgött, hogy menjek vissza, megváltozik. Mivel már akkor is tudtam, hogy soha nem lenne képes megváltozni, nem mentem vissza hozzá. Már hetek óta egyedül éltem. Egyik este hazajöttem munkából, lezuhanyoztam, leültem a TV elé. Egy hirtelen pillanatban kilépett a szekrényből, én meg esküszöm, hogy szívroham közeli állapotba kerültem. Mindent előre megtervezett, eldugta a kabátját, a cipőjét az ágyneműtartóba, lekapcsolta az összes villanyt és elbújt a szekrénybe. Ez is csak azt bizonyította, hogy elmebeteg.


A tettét azzal magyarázta, hogy látni akarta, van-e már valakim és ha nem egyedül jöttem volna haza, akkor mindkettőnket megölt volna.


Ez volt a sok közül a legkellemetlenebb találkozásom vele.

2013. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó :DDDDDDDDDD
2013. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És hogy jutott be a lakásodba? Vagy szakítottál vele de még együtt éltetek?
2013. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!