Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hova költöztél szakítás/válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova költöztél szakítás/válás után?

Figyelt kérdés

Szétmentünk, úgy néz ki véglegesen. Megkért, hogy minél előbb keressek valami megoldást és költözzek el. (A testvére lakásában élünk/éltünk).

Egy albérletet nem tudok fenntartani, a szüleimhez nem szeretnék visszaköltözni ha nem muszáj.


Egy ismerősömnek van egy 2 szobás lakása, azt mondta mehetek hozzá lakni. Külföldön dolgozik, 6 hetet kint van, 2 hetet itthon. Szerintetek elfogadjam az ajánlatát?

A rezsit én fizetném, amikor meg itthon van akkor meg felesben.

A barátnőim vagy a férjükkel laknak vagy még a szüleiknél. Egyik sem akar közös albérletbe menni. Én meg nem szeretnék 1-2 hónapot várni, hátha valaki az újságban albérlő társat keres.


Őszintén szólva kicsit félek a volt párom reakciójától. :(


2013. okt. 25. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj az ismerősödhöz, egy percig nem maradnék ezek után.
2013. okt. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom a helyzetedet, ez sosem könnyű... Fel a fejjel, kitartás, túlleszel rajta!


Én is egy barátomhoz mentem egy fél évre (jó régen volt már), mert nem akartam a szülői házba, aztán újra összejöttünk (nem kellett volna...), majd aztán végül a következő szakításnál már a szülői házba, a baráthoz nem mehettem újra.

2013. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jó helyzetben vagy (a szakítást és a muszájból költözést leszámítva). Van olyan ismerősöd, aki felajánlott neked egy ilyen lehetőséget - amit szerintem fogadj el. Ott tudsz élni addig, amíg nem telik saját albérletre vagy nem találsz új társat, akivel elmélyül annyira a kapcsolat, hogy összeköltöztök. Ha barátnővel mennél albérletbe, akkor megint sz.rban maradnál, ha ő bepasizna és el akarna költözni, mert egyedül lehet nem bírnád fizetni és ki tudja, kit találnál magad mellé bérlőnek. Ráadásul sosem lenne nyugtod, hogy vajon megint mikor kell menned onnan is.

Szerintem fogadd el az ismerős ajánlatát, ha esetleg nem megy vagy nem bírod majd pénzzel, akkor még mindig visszamehetsz szüleidhez (vagy hátha lesz idő közben jobb lehetőség). Mégse kell az utcára menned.

2013. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogadd el, egyértelmű.

Miért félsz a volt párod reakciójától? Ő mondta, hogy menned kell, semmi köze hozzá innentől az életedhez. Vagy van közös gyerek?


Én amúgy albérletbe mentem.

2013. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én első körön a szüleimhez, mert nem volt munkám. De egy hét után találtam bentlakásos munkát, onnan meg később az új párommal költöztem össze.

De az ajánlat szerintem is jól hangzik, fogadd el. Csak nem a volt párod barátja is az illető? :)

2013. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyébként miért tartasz az exed reakciójától?

Ő kéri, hogy költözz el (ami mondjuk mivel szakítottatok érthető), hát akkor, ha elköltözöl - bárhová is - ne legyen egy szava sem! Másrészről ő az ex, lezárult egy korszak, még ha esetleg barátok maradtok is, akkor sincs beleszólása innentől az életedbe.

Ha mond valamit, hogy szerinte nem kellene oda menned vagy akár durvábbat, akkor mondd meg, hogy "Lehet, de szerintem jó lesz. Erről ennyit." vagy egyszerűen közöld vele, hogy semmi köze hozzá, ne érdekelje.

2013. okt. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

téged onnan nem lakoltathatnak ki akaratod ellenére


ki kellene fizetni neked a lakott és a lakatlan ingatlan árának különbségét, akkor igen

2013. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!