Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig tűrjem a párom kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tűrjem a párom kis fiától ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Páromnak az elözö kapcsolatából van egy 7 éves kisfia. 4 éves kora óta nem nevelik együtt a gyereket,mi 2 éve vagyunk együtt. Gyakran jelen vagyok én is a láthatásokon. A kisfiú nagyon megalázón viselkedik velem,az anyja folyamatosan ellenem neveli. Már nem tudom meddig tűrjem ezt a viselkedést,mert hiba szolok rá én is vagy az apja is h nem lehet igy viselkedni nem használ.

Ma majdnem pofon vágtam a Tesco kellős közepén,alig bírtam türtőztetni magam. Elmentünk vásárolni a gyerek kibontott egy csomó édességet,chipset belerágott. Hol az apja,hol én magyaráztuk neki h nem lehet,veszünk vmi finomságot és otthon megeheti. Az utolsónál lehajoltam hozzá elvettem a chipset és mondtam neki ha még egyszer vmit kibont ki lessz vive a kocsihoz,erre a kabátomra köpte a megrágott chipset,és lek-urvázott. Nagyon megalázó volt,mondtam páromnak h azonnal vigye a közelemből mert pofon vágom,akor ő kirángatta az üzletből és a kocsinál találkoztunk. Azt mondta elbeszélgetett a fiával,aki ugyan bocsánatot kért de látszott rajta h nem gondolja komolyan,vágta a pofákat folyamatosan.

Rugjak fel a gyereke miatt egy amugy jó kapcsolatot?


2014. jan. 4. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

A párod a hibás, nem a gyerek. Amikor "kibontott egy csomó édességet, chipset" miért nem rendezte le az elsőnél? Miért neked kellett elvenni? Ez nem a te dolgod, egy 7 éves gyerekkel meg nehogy már ne bírjon az apja.

Amikor leköpött a gyerek miért várta meg a párod, hogy te felszólítsd, hogy vigye el a közeledből? Erre is saját magától, azonnal reagálnia kellett volna.

2014. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
A gyerek anyja érdemelne egy jó nagy pofont. Ezekből lesznek a balhés gyerekek az iskolákban. Sajnálom, h ilyen veled. Igazából én azt hiszem, az anyja és az apja tud rá hatni a legjobban.
2014. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
93%

Hát ez nagyon gáz.Én tuti képen vágtam volna a helyedben.

Sajna el lett valami rontva a nevelésében, egy 7 évesnek már nagyon nem szabadna így viselkedni.

2014. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



Hmmm vigyázat mert majd jönnek ide is az okosok akik szerint nem szabad a gyereket ütne nevelni,és lelki sérült lesz a gyerek még egy seggre veréstől is.

Én levertem volna neki egyet egyébként.Nekem is van egy 8 éves nevelt fiam de tudja ha ilyet csinál akkor mindkettőnktől kap.Meg sem fordult még a fejében ez amúgy meg a lek@rvázás sem.Pedig ellenem is nevelte az anyja rendesen.De a gyerek kiosztotta az anyját,hogy ezt hagyja abba mert apának VELEM jó és kész.

2014. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
én olyat levertem volna neki hogy csengene az agya
2014. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

A szüleinek kellett volna megnevelni ,nem neked. Mondd meg a párodnak hogy addig ne legyen ott nálatok a gyerek amíg nem tud viselkedni. Vagy ha meg ott van nálatok szó nélkül keverjen neki le az apja pár pofont és szigorúan bánni vele.


Nincs édesség meg kis ez az. Hogyha én ilyet csináltam volna a szüleimmel agy bárkivel kaptam is volna.

2014. jan. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nagyon nyamnyila parod van, papucsferj, nem csoda hogy az asszonya elhagyta
2014. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Én elbeszélgetnék a gyerekkel, négyszemközt, némi fenyegető éllel. Megmondanám neki, hogy kisöreg, kevés vagy te ahhoz, hogy engem elüldözz innen, viszont ha így folytatod, rohadtul meg tudom keseríteni az életedet. Eddig toleráltam a viselkedésedet, de a következő alkalommal ez megváltozik. És bár nem vagyok a verés híve, ha erre beszól, igenis, csatt egy pofon.


Jó esetben tudjátok, mivel lehet hatni a kis disznóra. Kedvezménymegvonás a legjobb, de alapvetően azt kell vele éreztetni, hogy te vagy nyeregben, és ha szemétkedik, te ki tudod készíteni. Persze ne állj le terrorizálni a gyereket, ne ess át a ló túloldalára, de a puhaságot meg a magyarázást el kéne felejteni.


Szóval nem a kapcsolatot kell felrúgni, hanem a gyereknél kell elérni, hogy komolyan vegyen - a saját eszközeivel. Nem baj, ha nem szeret érte. Ha már tisztelni megtanul, idővel el lehet kezdeni a szereteten is dolgozni.

2014. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
A helyedben tuti adtam volna neki egy maflást és egy szót nem szólhatna a gyerek egyik szülője sem.Szégyen, hogy egy 7 éves gyerek ennyire neveletlen és pimasz.
2014. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sidel válasza:

Ne te próbáld nevelni, hagyd az apjára. 3 voltam mikor szüleim szétköltöztek, öcsém még anyám hasában, apámnak meg rá egy-két hónapra (ha nem korábban) már barátnője volt apámnak, akivel azóta is együtt van (most vagyok 20 éves). Én is rettentő nehezen viseltem a válást, pszichológushoz is járt velem anyukám. Apám nőjét nem bírtam, folyton ellenkeztem vele, ronda dolgokat vágtam a fejéhez és minden egyes gesztusommal igyekeztem éreztetni vele, hogy mennyire utálom, amiért miatta szétesett a családom. Anyum nem nevelt ellene, saját magam gyűlöltem meg.

Apám barátnője kitartó volt, 17 éve vannak együtt házasság nélkül, közös gyerekük nem született és én csak két-három éve kezdtem felengedni a gyűlöletből. Volt jó pár hónap, amit kibírtunk veszekedés nélkül, de egyszerűen nem bírta ki, hogy ne kössön folyton belém, úgyhogy újra megromlott a kapcsolatunk.

A te döntésed, hogy megéri e az áldozatot a kapcsolat. Nem lesz egy könnyű menet, de nem lehetetlen.

Nálam egyébként az súlyosbította az egészet, hogy anyum azóta is egyedül van, egy kapcsolata sem volt és barátai se nagyon vannak.

Türelmesnek kell lenned és nem szabad, hogy úgy érezze, hogy elveszed az anyja helyét.

2014. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!