Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Normális vagyok ha visszafogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok ha visszafogadom 4 hónap után az élettársamat?

Figyelt kérdés

5,5 év együtt élés után összejött egy pasival akivel 4 hónapot élt együtt. Az exem most jött rá hogy csak kihasználták és csak a szexre kellett a szexmániás pasinak.

Én még mindig szeretem őt és nem vagyok túl rajta, pedig két hónapja randizgatok egy 4 gyermekes anyával, aki nem vonz. Az exemmel terveztünk babát de nem jött össze. Többek között ezért is hagyott el.


2014. jan. 4. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Ha meg tudsz benne bízni a jövőben, ha túl tudsz lépni a sérelmeiden, ha szereted, ha ő is szeret, akkor igen, normális vagy.
2014. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Na erre a kérdésre jó válaszokat fogol kapni.A kérdésre válaszolva ha szereted és ő viszont téged akkor mi áll az utadba?Bár nem értem,hogyan tudnál ismét megbizni benne.
2014. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%

Ha úgy érzed ő az igazi, őt szereted és ő is téged, akkor béküljetek ki, és ne foglalkozz azzal, hogy mások mit gondolnak rólatok, hogy ezek után megint együtt lennétek.

Szerintem el sem tudják mások képzelni, hogy mennyire nehéz, ha nem jön össze a baba, mennyire megterheli a kapcsolatot. Nem mondom, hogy ez kifogás, magyarázat arra, hogy megcsalt, de érthetőbb számomra, mintha "csak" azért csalt volna meg, mert egy kis szórakozásra, változatosságra vágyott volna.

Gondold végig, hogy mit érzel, és az alapján dönts, ne mások ítélete alapján.

2014. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%
Meg kell vele beszélned, és ugy döntened!
2014. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
Ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak! Ha mindig csak ezzel foglalkozol sosem leszel boldog. Egyébként pedig egyetértek az előttem szólókkal. :)
2014. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom pajti, en nem tudnam a farkamat beletolni ezutan... mindig arra gondolnek hogy masnak terpesztett.
2014. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%
es meg annyi ha visszafogadod te leszel a szamar (ha lo nincs jo a szamar is alapon).
2014. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
18:08-as! Szóval te csak szűz nőkkel állsz szóba. Tisztában vagyok hogy volt már egy tucat pasija előttem úgyhogy ez nem zavar. Tudom hogy idő kell ahhoz hogy újra bizni tudjak benne. Azért ígérte mindent megtesz majd ennek érdekében, nem kapkodunk el semmit.
2014. jan. 4. 18:18
 9/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan fogadd vissza (ezt az esélyt add meg mindkettőtöknek), de saját magad meg fogd vissza és nézd kissé tárgyilagosabban a helyzetet. Azaz készülj fel arra, hogy esetleg újra bekövetkezik a dolog. Na majd akkor kell határozottnak lenni.
2014. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogyan/miért váltatok el. Nem írtad, hogy megcsalt-e valaki valakit, vagy közös megegyezéssel búcsút mondtatok egymásnak és csak utána jött a szexmániás pasi és az anyuka.
2014. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!