Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lenne a legmegfelelőbb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legmegfelelőbb? hogy senkinek ne legyen rossz.

Figyelt kérdés

Ha a szüleim mikor kicsi voltam elválták. Apám abszulút nem törődik velem.Nincs semmi féle kapcsolatom vele. Van két féltestvér, meg még isten tudja hány rokon akit nem ismerek.

A lényeg hogy az egyik f.testvérrel egy suliba járok de mindennap elmegyünk egymást mellett. Ő is tudja én is. De ez a családban olyan nagy titok, ebből őrült nagy botrány lenne ha kiderülne,szóval egyikünk sem szólhat jo formán meg ha vagyunk zsarolva. Ez egyikünknek sem jo.

Ti mit tennétek.

Kiváncsi vagyok minden variációra. köszi


2009. nov. 30. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A félöcsém 2 és fél éves volt, mikor megismertem, és ezt az anyukájának köszönhetem, nem az apánknak. Ha rajta múlik, sztem sosem ismerjük meg egymást...


Ha érdekel a tesód, beszélj vele!

2009. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Apád egy görény az biztos,de neked akkor is jogod van megismerni a rokonaidat.Szerintem a féltestvéred az anyukádat sem bántotta,miért tiltana el tőle?

Beszéljetek egymással,de ne titkold el otthon.

2009. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a te szüleid, mint a legtöbb szülő, semmiről sem tud, ami a suliban zajlik. Ha nem számoltok be róla direkt, akkor eltelik egy darab idő, mire kiderül. Szerintem nyugodtan közeledjetek, azért, mert a felnőttek mindenféle valós és vélt sérelemért ellenségnek tekintik a tulajdon vérüket és azokat, akiket valaha szívből szerettek, szóval ezért még nem kell, hogy ti is így viselkedjetek, mikor akár jóban is lehetnétek.
2009. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!