Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mondjam meg a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a férjemnek, hogy válni akarok, mert megismertem valakit?

Figyelt kérdés

A férjem külföldön él és dolgozik már 3 éve. A páromat 1 éve ismertem meg. Vele el tudom képzelni a jövőnket, vannak közös terveink, ez sajnos a férjemmel nem volt meg. A gyermekeim (5 és 3,5 évesek) is nagyon szeretik és ő is a gyermekeiként bánik velük. Hamarosan szeretnénk összeköltözni, de előtte le szeretném zárni a házasságomat.

Nem tudom, hogyan mondjam ezt el a férjemnek. Írjak neki egy levelet vagy telefonon (skype)? Számomra mindkettő olyan személytelen, úgy érzem, egy rossz házasság is többet érdemel ennél, de nem tudom, hogyan oldhatnám meg jobban. Egyáltalán mit és hogyan írjak/mondjak neki? Szóljak neki a páromról vagy őt ne keverjem bele?


2014. jan. 26. 08:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

Basszus, haza se jár? Gyerekek még nem mondták el neki egyszer sem, hogy új pasi van anya mellett? Gondolod, hogy a 3 év alatt ő nem lengett ki, vagy akár talált magának mást?

Ha nem jár haza, csak skypon tartjátok a kapcsolatot, akkor inkább úgy mondanám el, mint levélben.

2014. jan. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ,mennyire gyakran jár haza. Ha belátható időn belül hazalátogat, várj addig, és mond el neki személyesen. De ha fél évet kell várnod erre, akkor közöld skypon. De semmiképp sem levél vagy sms!
2014. jan. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Hívd haza és személyesen mond meg neki. A gyerekeid apja, joga van ahhoz, hogy normálisan bánj vele. Az ilyen skypos meg hasonló cuccos megoldásokat azoknak adjuk akik megérdemlik, de nem a gyermekeid apjának.
2014. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%

Szegyeld magad o gurizik kuldi haza a penzt te pasizol

Szegeny gyerekek remelem az apa kapja meg oket.

2014. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
95%

Elozmenyek, mint ferjjel valo kapcsolat, mivel ez nagyon fontos. Erzelmek valtoznak, de szoltal errol a ferjednek, jeleztel mar elozoleg stb., hogy nekem mi az, ami nem felel meg, nem tudsz elfogadni...stb.?

Ezektol fugg az, hogy jelenleg hogyan, s mit fogsz kozolni, mivel ha mar jelzes volt szamodrol, akkor lehet arra hivatkoznod,

de nem egy harmadik szemelyt kell itt megnevezni, hanem a sajat erzelmeidre kell hivatkoznod, ami megvaltozott, s kilepni akarsz ebbol a hazassagbol.

2014. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Természetesen szólj neki a pasasodról is. Őt is otthagyod majd néhány év múlva?
2014. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Mióta kiment egyszer jött haza, illetve egy régebbi munkatársától megtudtam, hogy volt még ezen kívül is itthon, de akkor nem jött el se hozzánk, se a szüleihez.

Kezdetekben beszéltünk telefonon, de az utóbbi évben összesen 4 e-mailt váltottunk, azok is elég sablonosra sikerültek.

Nem küld haza pénzt, hiszen neki is élnie kell valamiből. Nem azért ment ki, hogy nekünk jobb legyen, hanem azért, mert ő így akarta.

2014. jan. 26. 10:00
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
...a fenti leirasok alapjan, ez mar nem hazassag, mivel valoban csak egy papir koti ossze ezt a kapcsolatot, s ezt kell megszuntetned! Onbizalmad legyen, mivel egy ilyen hazassagban, ahol tobb eve nincs kapcsolattartas, sem latogatas stb., nem erdemli meg a masik azt, hogy te figyelmes legy vele, ami azt jelenti, hogy neked kell eldontened azt, hogy most irod, vagy mondod, mivel itt nem most lesz vege ennek a kapcsolatnak, mar 3 eve nem letezik!
2014. jan. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Na így azért már teljesen más a dolog, gyakorlatilag szabad akaratából elhagyta a családját, és még csak nem is támogat titeket. Ebben az esetben lépj minél előbb, ha lehet szóban, de ha nem működik, akkor végső esetben levélben.
2014. jan. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

2-es vagyok

Ahogy olvastam tovább azt, ahogy éltek 3 éve, azt kell mondjam, bőven elég, ha írsz neki egy levelet. Többet nem érdemel.

2014. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!