Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mennyire gáz, ha 2éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha 2éve van barátnőm, s most megismertem egy szuz csajt, s le akarok vele feküdni, de a csjomat szeretem! Illik ilyet tenni, mert végülis csak kihasználom, de kiváncsi vagyok, milyen szuz csajjal lenni!?

Figyelt kérdés
2008. jún. 21. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
figyu,én sztem elég gáz h.miért?szereted a barátnődet te leakarsz egy másik csajjal feküdni?ráadásul őt is kiakarod használni.az h.kíváncsi vagy rá meg h.szűz elég hülye kifogás.ha szeretnéd a barátnődet nem akarnál mással lefeküdni,gondolj bele h.neked hogy esne ha ő csinálná ezt veled?bizti szarul.
2008. jún. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret a barátnődet, akkor nem akarnál más csajjal lefeküdni. A másik csajnak tönkretennéd az életét, azzal hogy egyszer lefekszel vele, mert nem egy egyjájszakásra tartogatja a szüzzességét... vagyis általában nem így szeretné elveszíteni egy lány. A barátnődet pedig megcsalnád, ami egy gerinctelen dolog.
2008. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy!

Szereted a barátnődet erre te leakarsz feküdni egy csajjal mert szűz?!?

És igaza van az előttem szólónak.Ha szeretnéd a barátnődet nem használnál ki szűz lányokat főleg hogy ha ezt a barátnőd megtudja tönkre fog menni a kapcsolatotok.

2008. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Kizárt hogy szereted a barátnődet ha azon gondolkodsz lefeküdj e egy másik csajjal. Szánalmas vagy. Mi jó abban ha lefekszel egy szűz lánnyal?? Neki az első lesz, és rossz lesz mert fájni fog, vérezni is talán, első élménye lesz egy ilyen tapló paraszttal mint te, aztán gondolom nem akarsz tőle semmit, neki egy nagy csalódás leszel.
2008. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy neked hogy esne, ha a barátnőd ugyanígy tenne egy másik szűz pasival. Megértenéd?
2008. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit igazan szeretsz ,nem akarsz lefekudni massal...mire jo neked ,ha kihasznalsz egy artatlan kis csajt?
2008. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
jo nagy seggfej vagy! bar a baratnod is csalna meg egy sokkal tapasztaltabb agyilag erettebb ferfivel..erre gondoltal? na hogy esne?
2008. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
82%
Hát neked bizony a kurva anyádat.
2008. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
62%
Csatlakozom az előttem szólóhoz!!!
2008. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez megcsalás, ilyet nem illik tenni. Szerintem.
2008. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!