Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt férj. Titeket is zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt férj. Titeket is zavarna, ha a régi közös barátaitokkal kapcsolatos emailedre nem válaszolna?

Figyelt kérdés

14 év házasság, 3 éve váltunk el, ő szeretett bele másba.

Nem szoktam keresni, utoljára ő hívott fel, hogy egy közös ismerősünkkel mi történt.

Tudom butaság, de zavar, hogy válaszra sem méltat.


2014. febr. 15. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, főleg ha olyan téma ami mondjuk fontos pl halál, esküvő, gyerekszületés.
2014. febr. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én sem válaszolnék a volt férjemnek,mert egyszerűen már nem akarok vele semmiről kommunikálni.Azért volt férjem,mert Ő már a múltam,nincs helye a jelenemben,még beszélgetés szintjén sem.
2014. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

A 2-esre csak legyints, szóra sem érdemes. Valószinüleg blokkolva lehetnek a levelei.Vagy nálad lehet blokkolás.


Lásd a ketteske válaszát a kérdésedre.


14 év az 14 év ezerféle közös dolog van, ami valószinűleg az évek további részében megmarad. Vannak olyan emberek, akik meg azt hiszik, hogy azért mert ők ültek bele a "fotelba" meg szabhatják ki kivel csevegheti meg a dolgait.

2014. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most nem azért kettes, de ha mondjuk meghalt az exem testvére, akivel azalatt a 14 év alatt baromi jóban voltam akkor én örülnék, ha szólna, vagy bármi hasonló van, hiába ex az ex, attól még akarhat fontos dolgot. De ha te olvasás nélkül a "kukába" dobod az üzeneteit, akkor ezekről a fontos dolgokról nem fogsz tudomást szerezni.


Ez bármi lehet. Az említett haláleset, valaki kórházba került, van egy gyereked akiről nem tudsz, nála maradt az egyik értékes cuccod, gyerekkel kapcsolatos dolog, ha van, hivatalos ügy, sikerült eladni a 3 éve meghirdetett közös lakást, BÁRMI. 14 év alatt elég sok dolog megeshetett.

2014. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Vannak gyerekeink,kettő is.Velem élnek,az apjuk beszél velük telefonon,találkoznak amikor tudnak,tehát a gyerekekkel kapcsolatban nincs megbeszélni valónk.Van közös ház még,de nincs mit beszélgetni róla.Vannak családtagjai akikkel jó a kapcsolatom,velük szoktunk néha telefonon beszélni.Mi is 14 évet éltünk együtt.Ha van megbeszélni való(ami nem szokott lenni)leírja emailban...de nem szoktam rá álaszolni,hisz max csak olyan dolgokat ír,hogy azon gondolkodik nyáron elviszi a lányokat állatkertbe...na most ezt pl nem tudom minek írja meg nekem,ha elviszi őket,majd elmesélik a lányok,ha nem viszi,akkor meg felesleges megírnia...szóval csevegni nem fogok vele semmiről,mert nem vágyom erre.Ha valakije meghalna,akit kedveltem,sajnos akkor sem vele beszélném ezt meg,közös barátaink nincsenek,neki valahogy nincsenek is barátai,úgyhogy erről ennyit.
2014. febr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És eszedbe se jut, hogy a kérdés nem a te életedről szól? :D


Lehet, hogy nekik lenne megbeszélnivalójuk.

2014. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es mindig elolvasom az email-jeit,nem azt írtam,hogy olvasatlanul törlöm őket,ne torzíts,ha lehet.Csak éppen nem válaszolok,ha úgy veszem észre,hogy csupán csak csevegésre vágyik,vagy épp közös ismerősről akar pletykálkodni,mert nem vele fogok az ismerőseimről beszélgetni,hanem mondjuk a mostani férjemmel,aki ugyanúgy ismeri őket.Le van zárva a múlt,tudom ez sokaknak nehéz,hisz évek múlva is párjukként emlegetik a volt férjüket,amikor az már tovább lépett,talán el kellene fogadni,és leválni róla...épp elég ha valami hivatalos ügyben kell kommunikálni,kapcsolatnak ennyi bőven elég,még sok is.
2014. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os..kik azok a nekik? Nem nagyon értem amit írtál.
2014. febr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os,leesett már :D Én a többi hsz-re reagáltam,olvasd el őket.

Én annyit írtam,hogy én nem válaszolok neki,max hivatalos ügyben,Az a kérdés ugye,hogy "Titeket zavarna?" én erre leírtam,hogy nem,arra jöttek válaszok,és arra írtam én is.

2014. febr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!