Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után mennyire képes...

Szülés után mennyire képes regenerálódni a hüvely?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
teljesen, olyan vagyok mint új koromban, sőt szülés után 4 héttel már együtt voltunk a párommal és ugyan olyan jó volt mint előtte. volt gátmetszésem, könnyű szülés volt, 4 óra alatt meg lett kórházba érkezéstől számítva és első gyerek, nem tudom ez számít-e
2013. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én féltem, hogy majd tág leszek, de a férjem szerint jobb mint új korában... ;)
2013. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen, mivel nagyon rugalmas a hüvely. Három szülés után is ugyanolyan.
2013. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3-szor szültem, és még mindig ugyanúgy érzem a férjemet mint korábban, és kérdeztem tőle, azt mondta ő is engem. Szóval teljesen.
2013. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lakati válasza:

Szia!

Engem szülés után úgy varrt össze a doki, hogy egy kis bőrt behurkolt, így egy vadhús keletkezett (kis ujjhegynyi lógó bőr), ami kegyetlenül fájt. Szülés után két hónappal rálocsolt valami maró löttyöt, ami az egész se..m bőrét szétmarta. Onnantól kezdve az fájt, meg a kakilás. Szóval megrendezett, amennyire csak lehetett. Körülbelül négy hónap telt el a szülés után, amikor teljesen rendbe jöttem. De rendben vagyok, teljen olyan, mint a terhesség és szülés előtt.

2013. jún. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz: asszonykám szűkebb, mint azelőtt, és saját bevallása szerint jobban élvezi a szexet, mint valaha.
2013. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!