Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most válunk. Vagyis én be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most válunk. Vagyis én be adtam a válást már decemberben, márciusban lesz az első tárgyalás. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Eddig jól éltünk anyagilag,mivel a férjem kamionozott.Ezt 17 éve csinálja,előtte meg külföldön dolgozott.Sose éltünk együtt,mivel ezt csinálta.Most lett elegem,hogy sose élünk együtt,mindig mondtam neki most már hagyja abba,mert így nem lehet élni,mindig külön.Már meg tehetjük,hogy itthon dolgozzon,de aki el kezdte ezt az élet formát,szerintem sose tudná abba hagyni.Szerintetek jól választottam? Most lenne 24 év házasságunk,de szinte sose éltünk együtt.A gyerekek fel nőttek,nekem is van munkám,csak nagyon kevés, minimál bér.Van egy családi házunk,azt most úgy néz ki sikerül eladnunk,és én megyek a 15 éves fiammal Pestre az idegenbe,de már elég az egyedül létből.18 évesen ismertem meg,előtte nem volt senkim,szerettem nagyon,de már nagyon unom,hogy mindig egyedül vagyok,sose csaltam meg,szerintem ő se,de ő ezt szereti.Azt mondja miért csinálom? Nem érti,hogy így nem lehet élni!Szerintetek lól választottam?
2014. febr. 25. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem meg jól. Legalábbis én is ugyanebben a cipőben jártam, mindig egyedül voltam. Elváltunk (akkor 11 éves volt a lányom, velem maradt), és majd egy év után megtaláltam a párom. Soha nem voltam még ilyen boldog.
2014. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlandó hazajönni a párod, akkor igazad van, és jogos.
2014. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondja,most mehetnénk utazni,élvezhetnénk az életet.De hogyan? Mikor három hetente jár haza.Neki elég ennyi,hogy hétvégén itthon van két napot.
2014. febr. 25. 14:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Amikor összejöttél vele nem tudtad,hogy ezt csinálja?
2014. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor még itthon volt,fél év házasság után ment ki külföldre.
2014. febr. 25. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól döntöttél! Bátor nő vagy, igenis jár a boldogság Neked is! Hasonló helyzetben vagyok. 10 éve együtt, 3 éve kamionozik. Teljesen elhidegültem tőle sajnos... Hidd el, jobb lesz, fel a fejjel!
2014. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 26. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!