Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnál ha párod PLÁTÓIN...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnál ha párod PLÁTÓIN ugyan, de másba szerelmes? Ill egy közösségi oldal miatt?

Figyelt kérdés

a párom letörölt a face ismerősei közül, hogy szimpatizáljon egy tőle 1000 km-re levő másik neműnek


van egy gyerekkori lánybarátja, akivel állítom azt sem közölte, hogy megházasodott(más anyanyelvűek vagyunk, az övét én nem ismerem) de mindegy, anno volt köztük "minden ami csak lehetett" a párom elmondása szerint, de soha nem találkoznak személyesen a távolság, meg vízumproblémák, stb miatt, a lényeg, facen jóbarátok.


szóval a lány rólam érdeklődhetett, mert a párom arra hivatkozott amikor letörölt, hogy "túl szép vagy"


ebből következtettem arra, hogy ezért feltűntem a lánybarátjának, ki lehetek én az ismerősei között és féltékenykedhetett valahol, mert ugye hajt a páromra, ill ezt abból látom hogy szinte napi szinten írogatnak egymásnak a párom mosolyogva.


a lényeg a lényeg, hogy


2014. márc. 3. 19:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
Összefüggéstelen az írásod:)
2014. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

balhézni nincs kedvem.

vagy ejtem a dolgot magamban, vagy elhagyom.


de nekem erőm veszekedni, számonkérni, stb nincs. kinőttem már ebből.

2014. márc. 3. 19:09
 3/31 A kérdező kommentje:

összefüggéstelen? :)


a párom szimpatizál mondhatni csak a neten valahol csak egy virtuális nővel, aki miatt letörölt engem az ismerősei közül, a gyermeke anyját.


mit helyes ilyenkor érezni egyáltalán? össze vagyok zavarodva

2014. márc. 3. 19:11
 4/31 A kérdező kommentje:
* de így már érthető voltam?
2014. márc. 3. 19:13
 5/31 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? És ha nem vagyok túl indiszkrét, milyen anyanyelvű/származású?
2014. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
3 Kérdező, vannak végtelenül ostoba, buta befolyásolható férfiak, akik az emberi értéket még csak nem is ismerik, és képesek egy ostoba nő miatt, a kincseket elveszteni.Pedig az a nevetséges: hogy ott van a kincs a markukba, és mint a víz kifolyik a kezük közül:) Mosolyogj egyet, kb. ennyit ér az egész történet:)
2014. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

valahogy én azt látom ebben, hogy a páromnak mindig az elérhetetlen, meg hódítandó az érték, ami előtte van, azt elfelejti értékelni.

szóval akkor várható lesz ha elhagyom, hogy akkor meg én leszek az elérhetetlen.


tiszta gyerekes az egész.


3 éve vagyunk együtt, most jön a baba.

2014. márc. 3. 19:33
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Igen, az emberek sokszor nem értékelik azt, amijük van, és későn jönnek rá hogy mi is az érték valójában, mikor már elvesztik azt.
2014. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
94%

Letörölt az ismerősei közül téged, mint feleséget, egy másik nő kedvéért?! Ennél jobban már ha akarna, sem alázhatna meg, bolond vagy, ha tűröd.

Őszintén sajnálom, hogy így viselkedik a férjed :( Mellesleg ebből előbb utóbb jó eséllyel megcsalás lesz, ha egy légtérbe kerülnek.

2014. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

én meg azt nem tudom, hogy ezzel a felállással én mihez kezdjek, illetve más mihez kezdene.


mert én ebből tovább is következtetek, szóval mit várhatok egy olyan embertől, aki lazán egy kattintással töröl egy másik miatt, igaz a faceről...

de és ha itt lenne az a csajsziii?


akkor meg azt kapnám, hogy ketten röhögcsikélnek előttem?


mintha nem is velem lenne a párom..

2014. márc. 3. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!