Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi történik akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik akkor, ha a férjem szerelmes sms írogatott és én azt megmutatom bárkinek?

Figyelt kérdés
Megfenyegettek, hogy feljelent a nő, Ő a legjobb barátom volt az elmúlt 25 évben? Milyen büntetés jár érte?
2014. jan. 18. 13:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Ki írt? Kinek? ki fenyegetett meg?
2014. jan. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kicsit kusza lett. Ha kifejted, hogy ki kicsoda, kinek mi köze a másikhoz a történetben, esetleg tudunk segíteni.
2014. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Bosszúból megmutattad mindenkinek,hogy a férjed szerelmes üziket ír a legjobb barátnődnek?

És most azzal fenyegetnek,hogy feljelent téged?

2014. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nénike aki ilyennel fenyegetőzik már agybajnagybaj effectusban leledzik:D
2014. jan. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
3/4 Nem bosszúból tenném. így van szó szerint, ahogyan írtad. Nem hiszik el. Engem állítottak be ketten mindenki előtt hibásnak, a munkahelyen pl. Fenyegetnek, ha megteszem feljelentenek. Mit kaphatok érte?
2014. jan. 18. 14:05
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

én sem értem

- kinek ir a férjed szerelmes sms-eket,

- hogyan mutatod meg "bákinek" ? elveszed a teloját, kiszaladsz az utcára és megmutatod minden szembejövönek?

- ki fenyegetett meg?

- a nö jelent fel, aki a legjobb barátod vagy barátnöd volt?

- és miért járna büntetés?

2014. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

mit nem hisznek el? hogy a férjednek szeretöje van?

a munkahelyeden ezzel foglalkoznak, hogy kinek ki a szeretöje- és ezt be kell bizonyitod azzal, hogy elveszed a teloját és mutogatod az sms-eket??

valaki, aki érte irja már meg, mert nem értek ebböl semmit.

2014. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne süllyedj le a szintjükre! Add be a válópert és dobd ki a férjed!
2014. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, akkor tegyük tisztába... ha a neked írt, vagy általad írt SMS-eket mutogatod, az rendben van, azért nem jár semmi. Ha a másnak, más által írt SMS-eket az levéltitok megsértése, és max 60 nap elzárás.

"a) másnak közlést tartalmazó zárt küldeményét megsemmisíti, a tartalmának megismerése végett felbontja, megszerzi, vagy ilyen célból illetéktelen személynek átadja, illetve

b) elektronikus hírközlő hálózat útján másnak továbbított közleményt kifürkész, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt elzárással büntetendő."


Ha ezzel "jelentős érdeksérelmet okozol" - tehát mondjuk az illető nőnek emiatt felbomlik a házassága vagy elveszti az állását - akkor ez fel mehet max 2 évre.

Így tiszta?

2014. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem lenne egyszerűbb dolgod, ha a sorsra bíznád a dolgokat? Sokkal jobb rendező, mint azt bárki gondolná:)
2014. jan. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!