Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit éreznétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreznétek, ha a párotok otthagyna titeket és a fél éves gyereketeket egy börtönviselt emberért?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Érdekes :S

És mi volt az indok? Mit mondott, miért hagy el? Gondolom a párod a nő. És otthagyta neked a babát? :S

2014. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Pont ugyanazt, mintha a gyerek 6/15/23 eves lenne es nem bortonviselt lenne az uj partnere.

Ha ezt az eletet valasztotta, akkor hajra. Majd en elem a magamet a gyerekemmel. Ennyi

2014. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Továbbra is gondját viselném a gyereknek, a páromnak meg sok boldogságot kívánnék. Szerelem ellen nincs orvosság.
2014. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Hát, én akkor se érezném másként magam, ha az angol királynőért vagy a brunei szultánért hagyna ott a párom...
2014. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy mit tud az a másik pasi.
2014. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a kérdező lehet az anyuka is, mivel a börtönviseltek mind a két csapatban játszanak szép is a férfiszerelem
2014. márc. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze,az se lenne jobb, ha egy dúsgazdag színész miatt hagyna ott.Könnyű ezen élcelődni...

De ha megcsalnak egy nálad csúnyább nővel, még jobban fáj.Elgondolkodol,miért pont vele???

Mit tud, amit én nem?


Gondolom, a kérdezőt a felesége hagyta ott egy börtönviselt emberért,pici babával.Nehéz lenne megemészteni, az biztos.De valamiért csak őt választotta, szerelmes, és elment az esze...

Kérdező, írhatnál egy kicsit bővebben magatokról.

2014. márc. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. Mérges lennék.

2. Elgondolkodnék, hogy vajon mennyire voltam jó férje, ha egy börtöntöltelékért elhagy.

3. Eszembe jutna, hogy az új párja mellett valószínűleg ezerszer meg fogja bánni, hogy elhagyta a családját, úgyhogy már előre éreznék valami elégtételfélét.

2014. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sántacsiga válasza:
Hát nem érezném jól magam, az biztos, de ha ennyire eszement, jobb ha lelép!Visszafogadni szigorúan tilos!Kutyából nem lesz szalonna!
2014. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

..kicsit hasonlóeseten vagyok túl, ha lehet így fogalmazni. Nekem az (ex)feleségem jött össze a főnökével, szar volt erre rájönni, mert nem mondta el magától.. aztán egy második esély után már muszáj volt véget vetni a kapcsolatunknak.. emberileg baromi megalázó, hogy még csak nem is maga mondta el.. de a lényeg, hogy ment, és vitte magával az akkor 1-1,5 éves gyermekünket is.. - ezt csak azért írom, hogy tudd kb. honnan a tapasztalat.

Neked ezeket javaslom:

1) Ne foglalkozz a nővel, ha nem most, akkor később lépne le - az ilyen ember aki hátrahagyja a gyerekét is, értéktelen!

2) Gondold át az életed! Most nálad van a gyermeked - ez jó. El tudod látni teljes körűen? Tudsz mellette úgy dolgozni, hogy meg tudtok élni? van a környezetedben aki tud segíteni (nagyszülők, stb.)?

3) Most Te elég jó pozícióban vagy, hogy gyerekelhelyezésnél megkapjad a gyermeked, akár teljes felügyeleti joggal. Ha el tudod látni a gyerkőcöt, akkor én a helyed már be is adnám a kérvényt.. először úgy is ideiglenes elhelyezésről döntenek. Ez ha jól tudom a gyámhivatalban történik, de ott mindenesetre fel tudnak világosítani. Ebben most jó lapjaid vannak, mert az anyja elhagyta a gyermeket.. ha viszont visszajön érte, akkor már nem tudom, hogy kijátszható-e ez az érv.(pillanatnyi eltévelyedés stb. érvekkel simán ellenérvelhető, ha visszajött a gyerekért és ismét anyai szerepben tetszeleg)

4) Ha házasok voltatok akkor beadod a válókeresetet, a gyermekelhelyezés is a válóper során kerül véglegesítésre

Ha nem voltatok házasok akkor gyermekelhelyezési per lesz.

5) Légy vele tisztában, hogy a gyermekednek - amennyiben az anyja később akar vele kapcsolatot tartani - fontos a kapcsolat mindkét szülőjével. Nem fogod tudni elkerülni, hogy hosszú éveken át megmaradjon a kapcsolat, hiszen közös gyermeketek van!

6)mindenképp beszélnék egy ügyvéddel (lehet az ismerőseid között ilyen).. ha válás lesz, akkor még vagyonmegosztás, stb. témák is előjönnek, jobb felkészülni.


Attól, hogy ideiglenesen most te vagy nyeregben, mert hátrahagyta gyereket, nem azt jelenti, hogy mindenképp hozzád fog kerülni véglegesen. Majd fel fog ébredni a rózsaszín ködből, és követelni fogja magjának.. Neked most kell lépni, hogy mennél jobb lapjaid legyenek ebben a játszmában.. sajnos a bíróságok ilyen kis gyermek esetében szinte mindig az anyát részesítik előnyben - de neked most jó esélyed van!

Ha véglegesen esetleg nem is nálad lesz majd a gyermek akkor is a láthatás kérdésében ez jól jöhet..


Sok mindent lehetne még írni, de komolyan, felejtsd el a nőt, gondolj a gyermekedre és magadra.. ..bocs kicsit hosszú lett..

2014. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!