Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezésnél hátrányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezésnél hátrányt jelent ha az anya uj párja börtönviselt drogbirtoklás miatt?

Figyelt kérdés
Elvehetik ezért az anyatol a gyereket? Már rendes életet folytat,és az anyaval nincs,nem is volt gond.
2012. máj. 20. 09:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, kifejezetten jó pont a hivatalnál. Még jobb ha pedofil is az illető, akkor van igazán nyert ügyetek.

Szerinted?

2012. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem nem pedofil....
2012. máj. 20. 10:06
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hglye tudom hogy nem jó pont éppenséggel,csak hogy valakinek nincs e e téren valami tapasztalata,vagy bármi...
2012. máj. 20. 10:08
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
készüljél,apádhoz kerülsz....
2012. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A kérdés psztán elméleti,ilyen mi lenne ha sikon... Csak kiváncsi voltam kinek mina velemenye rola,és hogy ez tenyleg olyan döntő dolog e. Egyébként én vagyok a nő.Nem kell elmondani mindennek,nem lattok bele..
2012. máj. 20. 11:08
 6/19 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elvehetik. Ott van a tisztességes apa (legalábbis nem írtál rosszat, így feltételezem nála minden oké), és akkor ott van anyuka, akinek máris új pasija van, aki ráadásul börtönviselt exnarkós.



Te mit tennél a gyámügyes helyében? Most őszintén.

2012. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nincs anyukanak uj pasija. És apuka meg nem szent,nője volt már a hazassag első évében...De az igaz hogy ilyen sulyos dolog azert nincs a nyakaban.
2012. máj. 20. 12:42
 8/19 anonim ***** válasza:

Hát most mondod, hogy anya új párja. Akkor most együtt vannak vagy nem?

Az pedig, hogy "nem szent" mit jelent? Ha nem követett el bűncselekményt, nincs olyan dolog, ami jog szerint a nyakába varrható, vagy súlyos erkölcsi vétek, akkor ebben a vonatkozásában ő szent.

2012. máj. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mi szamit slyos erkölcsi véteknek? A történet egyelőre mi lenne ha....stádiumban van.
2012. máj. 20. 13:04
 10/19 anonim ***** válasza:

Például az anya prostituált. Ez erkölcsileg nagyon nem helytálló. Vagy ha minden alkalommal más nőt hoz fel az apa a lakásba, mindenki látja, ahogy kotta részegen hány az ajtó előtt nap, mint nap, ilyenekre gondolok.

De még ez sem ér fel azzal, hogy valaki kábítószerezett és börtönviselt.

Megmondom őszintén én ha az anya lennék eszem ágában nem lenne a közelébe engedni a gyerekem, akármennyire megjavult.

Nincs gondom azokkal, akiknek sikerül kigyógyulnia a kábítószerezésből, elismerem,hogy épp olyan emberek, mint bárki,de akkor sem élhet együtt a gyerekkel.

2012. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!