Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet elengedni 22 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elengedni 22 év után életem párját, akit még mindig szeretek, de ő már a jövőjét mással akarja élni? 2 hónapja szenvedek, és még mindig ugyanúgy fáj.

Figyelt kérdés

2014. márc. 21. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Csakis ha a munkába temetkezel, vagyis teljesen mással foglalod le az agyad. Akkor nem fogsz annyit rá gondolni, és az idő is gyorsabban telik egy kicsit. Sok-sok idő a te orvosságod. Sajnálom a helyzetedet!
2014. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Elsővel értek egyet sajnos. Csak az idő, ami majd enyhíti a fájdalmadat. Nekem azt mondta valaki egyszer, hogy akit szeretünk, el kell engedni, ha menni akar. Sajnos őt el kellett engedjem, hasonló volt a helyzet, mint nálad. Én azt csináltam, amit neked is javaslok. Rengeteg olyan dolgot csináltam, amit még soha életemben, de ki akartam próbálni, és örömet okozott. Társágba jártam, sportolni kezdtem, és mindig próbáltam lekötni magam, hogy tereljem a gondolataimat. Hidd el, ezek segítenek, de ne hagyd el magad, annál nehezebb lesz! Csak emelt fővel! Még annyi, hogy azt mondják, minden ember életében van egy próbatétel, amikor el kell tudni engedni valakit, akit nagyon szeretünk. Szerintem neked most jött el ez a próbatétel.
2014. márc. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak az idő fog segíteni tényleg, addig pedig próbáld minél jobban lekötni magad, hogy ne legyél sokat egyedül, amikor agyalhatsz. Munka, barátok, család, új hobbi, sport, szórakozás, kikapcsolódás. Bármi, csak kicsit "pörögj". Mondjuk az is segíthet, hogy ezen már nem tudsz változtatni, hiszen már van új párja, és tervei. Gondolja arra, hogy ő sem búslakodik egyedül egy szobában. Szóval te is éld az életed és fogadd el, hogy már ne vele fogod. Ha ennyi év után, így elmegy, akkor valami egyébként is rossz lehetett.
2014. márc. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha férfi vagy, akkor lépj tovább, szabad utat kaptál arra, hogy újra csajozz. Ha nő vagy akkor se kapaszkodjál olyan férfiba, akinek nem kellesz, nem érdemli meg.
2014. márc. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd az élet napos oldalát.Menni akar pá.Rajtad áll, a jövőd szebb jobb tartalmasabb legyen.Mit szenvedsz.A megszokást siratod?Mindenki potolható.
2014. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két hónap hosszú, ha szenvedéssel telik, de az ilyen eset szinte teljesen megegyezik a gyásszal, és akkor még nagyon az elején vagy. Nem véletlenül alakult ki a "gyászév" fogalma. Egy év kb. kell is a feldolgozáshoz, de a teljes gyógyuláshoz persze még ez is kevés. Hogy mit lehet tenni? Az egyik, hogy az ember megéli a szenvedést, rendben átesik a gyászfolyamat mindegyik fázisán (ha rákeresel, megtalálod mik azok), és végül boldogan konstatálja, hogy elmúlt. Vagy, van, aki aktívan hárít, és különböző új dolgokba veti magát, ahogy itt írták is, aztán van, aki szakember, pszichológus segítségét kéri, és együtt megtalálják az egyéni megoldást. Valószínű, hogy a gyászfolyamatot nem lehet megkerülni, muszáj végigszenvedni a dolgot, de biztosan segít a folyamatot rövidíteni és könnyebbé tenni a másik kettő is.
2014. márc. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valóban hosszabb idő szükséges hozzá. Fél-egy év. Mos próbálj meg mindig az adott pillanatra koncentrálni, azt túlélni. Aztán lassan lehet tervezni, előre gondolkodni.
2014. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!