Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit éreznél, ha a volt férjed/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznél, ha a volt férjed/feleséged napokkal a válás kimondása után komoly vagyonhoz jutna?

Figyelt kérdés
Tehát, ha csak kicsit később váltál volna, milliókhoz jutottál volna, mert a házasság alatt szerzett vagyont felezni kell. Bántana a dolog?
2014. márc. 25. 10:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%

A lottónyereményre való igényemet én úgy értettem, hogy kb. a következő helyzet állna fenn:


Együtt vagyunk, nincs semmi különösebb jele, hogy ő rosszul érzi magát velem, majd egyszer csak hirtelen bejelentené, hogy költözik és válunk, majd a válás után megtudnám, hogy nyert, és az orrom alá dörgölné. Ez esetben nagyon gyanús lenne, hogy csak a nyeremény miatt vált, és lehetőséget látott, hogy a pénzzel kap egy fiatalabb nőt maga mellé, így azért szerintem jogosan bosszantana a dolog...

2014. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
15%
Bosszantani bosszantana hogy ilyen ember nyert, mint amilyet lefestettél, de akkor sem kellene a pénz, mert egyrészt ő nyerte másrészt örülök hogy megszabadultam egy ilyen ( nem tudom ide mit írjak, a férgeket nem akarom megbántani....)
2014. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
73%

"Pályázaton nyert kutatási célokra."


Végül is járna Neked is! Hiszen te kutatod, hogy honnan van pénze... ;D

2014. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Gyenge vicc.
2014. márc. 25. 13:57
 25/25 anonim ***** válasza:

Szóval igazából az bánt, hogy eddig nem foglalkozott veled, mert dolgozott, de egy kanyi vasa sem volt. Most, hogy jobb jövedelme lesz neki, nem fordított volna rád több időt, hiszen a kutatási munkák nem fix munkaidősek.

Így is, úgy is elváltál volna, nem? Csak ugye jobban érezted volna magad egy kicsivel többel a vagyonkegosztásnál. Hát tudod, ezért többet kellett volna lehúzni mellette.

2014. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!