Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha most fejezek be egy szakmát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most fejezek be egy szakmát, de következő évben megyek érettségire akkor kötelező még apámnak fizetnie a gyerektartást? 20/F

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak rokontartást aminek teljesen más szabályai vannak. Pl ha nem tartod vele a kapcsolatot akkor érdemtelen vagy rá.
2014. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
és akkor mi van,ha apuka úgy elmegy a gyerek mellett mint a rongy?nehogy már a gyereknek kelljen még puncsolni mert az apja bacik rá.ki volt az a marha aki kitalálta ezt a ha érdemtelen.meg állapitja a bíró apa egy fackalap?
2014. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
18 éves kor felett felnőtt az ember onnantól nem csak az apa kötelessége a látogatás hanem a gyereké is.
2014. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Az el étkezésekhez szukseges alap iskolai vegzettsegig lehet ihpgenyelni erre rokontartast. Ha szakmad van, azzal mar el lehet helyezkedni elméletileg.

Annak is igaza van, aki azt irta, erdemtelenseg miatt ez nem kotelezo es valoban, 18 ev felett a gyereken is múlik a kapcsoalttartas.

2014. márc. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A kapcsolat nem igazán érdekel, csak az érdekel hogy jogilag köteles e fizetni ?
2014. márc. 28. 15:27
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mégegyszer: 18 ev felett nincs gyermektartas, rokontartas van. Akkor igényelheted, ha nappali tagozaton tanulsz, az eletkezdeshez szukseges tanulmányok megszerzéseig. Jelenleg van egy szakmad, az érettségi mar nem szukseges, tehat nem jár.
2014. márc. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Előttem leírták.Amúgy cinty a neved,de 20/F vagy? :D
2014. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7es,ez nekem is leesett:)!De tudod mi a szörnyű,hogy a mi korosztályunk 19-20 évesen önálló sorkatonák voltak,akik nem ismertek lehetetlent!Itt meg 20 évesen játszák az elkényeztetett anyuci kisfiacskáját?!24 évesen saját cégem volt,úgy hogy még zsebpénzt se kaptam a szüleimtől soha!Mehet érettségire,20 évesen:),de attól nem lesz érettebb soha!Így akar pénzhez jutni,gratulálok!!!
2014. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
am ezt ki kérdezte? Ha tudni akarod nekem is van keresetem, nem általánosítani kéne mert ezzel csak magadat minősíted :)
2014. márc. 29. 15:41
 10/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok, akkor mennyél és katonsáskodj:D sajnálom hogy a ti korosztályotokat ugráltatták elég tré
2014. márc. 29. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!