Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan is zajlik a válás? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan is zajlik a válás? Mi a menete? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

A férjem az utóbbi időben egyre sűrűbben hozza fel a válást. Én meg mindig lehülyézem, megbeszéljük a dolgokat és élünk tovább, ahogy eddig.

Hogy miért akar válni? Mert nekem akar jót. Nem lehet gyerekünk. A 12 éves házasságunkból 8 évet töltöttünk el meddőségi központokban. Mire kiderült, hogy mi is az igazi probléma, addigra már kimerítettük az összes támogatott lehetőséget. Ami úgy sem olcsó, ha támogatják...mindegy...lemondtam arról hogy valaha is gyermeket szüljek neki (tőle)


Idő közben férjem egészségügyi állapota is nagyon-nagyon leromlott. Pl. lassan romlik a látása, de meg fog vakulni.

Szexuális életünk gyakorlatilag nincs. Jó, ha egy évben 3szor sikerül neki...


Nagyon nem tudom, hogy mit tegyek. Teljesen kétségbe vagyok esve. Én egyszer ígéretet tettem, tudjátok "Jóban-rosszban, egészségben-betegségben..." Én ehhez tartom magam! Habár nagyon vacak a szexuális életünk, sosem csaltam meg, nem is akarom.

De hirtelen úgy érzem, hogy fiatal vagyok még ahhoz, hogy úgy éljek, mint a nagyanyám.


De minden rossz dolog ellenére nagyon szeretem. Kimondhatatlanul hiányozna ha különválnánk.


30/nő


2014. márc. 31. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon fiatal vagy. Esetleg spermadonor? Tudná más gyerekét nevelni? Más lehetőséget nem nagyon látok.
2014. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
előző. ott írja, hogy nem akarja megcsalni a férjét. (és igen, tudom, hogy a donor nem dugja meg, de a végeredmény ugyanaz.)
2014. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örökbefogadás?
2014. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A végeredmény igen, de a módszer nem. Nagyon nem mindegy.


1.

2014. ápr. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!