Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váláshoz az első tárgyaláshoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váláshoz az első tárgyaláshoz minek kell bemutatni egy évre visszamenőleg a jövedelemigazolást?

Figyelt kérdés
A Tulajdoni lapot még értem.De miért fontos,hogy mennyit kerestem egy évvel ezelőtt?Mi van akkor ha papíron mind a kettőnknek olyan kevés a jövedelme,hogy abból nem nagyon lehet megélni?Én csak válni akarok,és nyilván mindent meg fogok tenni,hogy eltartsam magamat és a lányomat!!

2014. ápr. 6. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyermekelhelyezes miatt.
2014. ápr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a tartásdíjat az elmúlt egy év átlagjövedelme alapján állapítják meg általában, százalékos arányban. (Ez a főszabály, persze van eltérés, meg meg is lehet egyezni, de emiatt kérik az igazolást.)
2014. ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért mert házasságban a keresetetek is közös, ha nem volt szerződésetek..

Tehát ha ő keresett 300at te 200 at, akkor abból havi sziten kb 250 jár mindkettőtöknek...( persze csak az egyszerűség kedveért írtam az összegeket

Stb..


Viszont ha gyermekelhelyezes is van, akkor amiatt is fontos..

Viszont én biztosan nem egyben adtam volna be, hanem különindítottam volna el a válást, és külön a gyermekelhelyezést..

Mrt ha egyben adod be, akkor amíg a gyermekelhelyezés le nem zárőspdik, addoig a válás sem emelkedik jogerőre.

2014. ápr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó!

A gyerekkel kapcsolatos kérdésről egy bontókeresetben a bíróságnak hivatalból is döntenie kell.

Ha külön is adta volna be, úgyis egyesítenék a pereket, mert erről a bontásnál dönteni KELL.

2014. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!