Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek egy nőnek rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy nőnek rosszabb esélyei vannak a kor haladtával mint egy férfinak az újra kezdéshez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szakítottunk a párommal 9éves kapcsolat volt,és nekem nő létemre elég nehezen megy lelket önteni magamba, a barátomtól 3évvel voltam idősebb, nem azért mondom ezt így mert hogy ez olyan sok idő lenne, csak azért egy nőnek mégis más, vagy nem? Én 40 vagyok, és nem tudom mire gondoljak? hogy szedjem össze magam?
2014. ápr. 13. 17:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Egyértelműen. Éppen ezért jól át kell értékelni mindazt, amit eddig gondoltál a férfiakról...
2014. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért, mit gondolt eddig a férfiakról?
2014. ápr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Igen a nőnek egyértelműen nehezebb. Eleve a pasik 40 évesen a 25-40 közötti nők közül válogathatnak,nagyobbak a lehetőségeik.
2014. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül! Mintha az idősebb nők több eséllyel indulnanak az életben mint a fiatalok, a férfiaknal is.
2014. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Ez csak tőled függ. Gondolom sokan mondanák hogy igen rosszabb. Szerintem viszont ha elég nyitott vagy és nem csak sajnálod magadat akkor semmi hátrányod nem lesz.
2014. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Andi80018 ***** válasza:
47%
Gyereked van?
2014. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Nehezebb, mint a férfiaknak, de nem lehetetlen. Nagyon sok múlik azon, hogy mik az elképzeléseid, ettől mennyi eltérést vagy képes tolerálni, és hogyan állsz hozzá.
2014. ápr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Akkor elárulom a titkot.

Nem az számít, hogy hány éves vagy, hanem, hogy mennyinek nézel ki!

2014. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Andi80018 ***** válasza:
Ha én maradnék egyedül, akkor igen, mindent megtennék, hogy olyan jól nézzek ki, ahogy csak tudok, amennyire megtehetem. Ez fontos. Legyek rendben lelkileg, mert a palik nem nagyon kultiválják a lelki sérült, problémás nőket, fontos a kiegyensúlyozottság. Szerintem, ha ezek megvannak, akkor már jó eséllyel indulhatsz. Én olyan férfit választanék, akinek már van gyereke, és már nem akar, vagy ha nincs, akkor soha nem is szeretne, mert gondolom már te nem akarsz.
2014. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem igaz. Nők férfiak többsége is 40 évesen házas vagy kapcsolatban így mindkét nemnek nehezebb, mint fiatalon.
2014. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!