Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg csak az anyagiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak az anyagiak fontosak a mai párkapcsolatokban? Ez miatt hagyott el a párom, magam alatt vagyok?

Figyelt kérdés

Kérdésem előzménye ide van kiírva.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Több évet voltunk együtt, volt egy régi opel kadettem, de el kellett adnom.Azóta csak tömegközlekedéssel jártunk, de ez neki nem tetszett, mert kényelemhez volt szokva.

Albérletben laktunk, de mindig ezért is ment a veszekedés, hogy mikor lesz már saját lakásunk, vagy házunk.

Nagyon kiborultam, mert már terveztük az eljegyzést, de őneki az volt a fontos, hogy a pasijának legyen autója, és saját háza, vagy lakása, és olyat keresett.amikor elém állt, és elmondta hogy ott hagy az albérletben, semmi bánatot nem láttam a szemében.

Gondolom van itt pár elvált nő is, legyetek kedvesek elárulni, ez női szemmel miért van így.

Kérném hogy ne írjatok csúnya válaszokat, így is elég rossz most.



2014. ápr. 15. 13:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos igen a kérdésedre válaszolva.Ez a nõ nem szeret téged, kár is siratni és magad alatt lenned.Gondolom azért még vannak lányok,akik a szerelmet helyezik elõtérbe és nem az anyagiakat.
2014. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindig voltak mindig lesznek olyan nők akik nem Téged szeretnek, legfeljebb a pénztárcádat. Sajnos most ilyet fogtál ki. De ne hidd hogy mind ilyen. Mondom ezt neked férfiként. Te is meg fogod találni akinek Te kellesz és nem a pénzed. Ne hagyd el magad!
2014. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
64%
talán az a baj, hogy ilyen a mai világ, és főleg a lányokat nevelik a szülők így, hogy ezt a felfogást képviseljék, vagy esetleg ezt a rossz példát látják idősebb barátnőiktől és ez így öröklődik a társadalomban generációról generációra.
2014. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen tökmindegy, mert a párod így is úgy is elhagyott volna.

Manapság már az a trendi, hogy folyamatosan elhagyjuk a párunkat.

2014. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
18%

Ilyenek a nők. Amelyik nem ilyen az azért nem ilyen mert nem engedheti meg magának. Ami szerintem nem sokkal jobb.


27/F

2014. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%
A szerelem a legfontosabb,de valljuk be,a nyomorgás még azt is tönkre tudja tenni.Ez nem pénzre hajtás,nem feltétlenül gazdag pasira utazott a barátnőd,csak az alapokat várta el.Olyan ez,mint amikor a férfi szép nőt akar magának.Ez egy fokkal sem rosszabb elvárás.
2014. ápr. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem az anyagiak, inkább az anyagi biztonság. Legyen állása, ne a híd alatt lakjon.

Az én férjemnek még jogosítványa sincs, és saját lakása sem. Béreljük azt, ahol lakunk.


A te volt barátnőd ilyen, hogy neki a saját dolgok a fontosak. Van ilyen. Majd találsz egy jobbat.

2014. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%

mindig is voltak es lesznek ilyen nok...

Pl az en volegenyemmel nem vitazunk ilyeneken max nagyon neha.. de en ugyanugy szeretem ha van penze ha nincs. forditva is igaz.. pont olyan not fogtal ki..... inkabb orulne hogy van teto a feje folott.....

2014. ápr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
48%

de kérdem én?

milyen alapokat várt el?

neki sem volt semmi tulajdona.

a minimálbéréből ugyan mit tudott volna venni?

ezért háborít fel ez a helyzet, hogy a lányok elvárják!

de ők mit tesznek érte?

ezért szeretném ha nők is írnának és ezt megválaszolnák, mert sajnos nem értem.

hogy miért a férfinek kell mindent megvenni?a nők miért nem tudnak lakást vagy kocsit venni?

vagy ez miért elvárás egy olyan részéről, mint pl a volt párom, aki minimálbért keresett.

szóval ő sem volt gazdag.

előre is köszi!

2014. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
55%
Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel.
2014. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!