Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyire jellemző, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy az anyagiak miatt váljanak el emberek?

Figyelt kérdés
Nem bírunk megegyezésre jutni a pénzügyekben. Engem teljesen felőről, csalódott és kiábrándult vagyok. Gáz, hogy emiatt válnék?
2011. szept. 16. 21:07
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
valszeg más az értékrendetek, és az elég gond egy házasságban.
2011. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Írd le a konkrétumokat így elég nehéz kitalálni hogy kinek mi a baja és milyen okból.
2011. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nincs elég pénzünk a csekkekre sem, így oviba adtam a gyerekeket (az ő kívánsága ellenére) és munkát vállaltam. Azóta szóba sem áll velem. Nekem fontos, hogy amit használunk/fogyasztunk, az ki legyen fizetve, neki nem..
2011. szept. 16. 21:15
 4/36 anonim ***** válasza:
83%

Hogyha a párod nem akar dolgozni, és nem is tesz erőfeszítéseket hogy munkát találjon, dolgozzon, akkor szerintem jó döntés a válás.


Nem szeretem a lusta embereket, a környezetemben is van pár.

2011. szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
94%

Igen itt érték rendbeli különbségek vannak és ez így még lesz rosszabb is.


Amúgy mint két gyermekes apaként azt mondom, hogy a bölcsőde az valóban rossz lehet egy gyereknek (főleg túl korán), de az óvi az már inkább pozitív és szükséges egy 3 éves gyermek számára.

Kifejezetten károsnak tartom azt ha óvoda értett lesz egy gyermek, de a szülők még mindig burokban tartják otthon.

Kell a közösség egy egészséges személyiség fejlődéshez.


Ilyen családnál aztán a beszoktatás is nehezebb, mert a gyerek megérzi ezt.

2011. szept. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem is írtad, hogy nincs munkája :D de tök mindegy ha nem tesz meg mindent hogy pénzt keressen (ha szűkösen éltek) akkor jó a válás.


Attól függ, hogy te hogy látod, tőle független e az, hogy nem tudtok mindent kifizetni vagy ő megtesz mindent de mégsem sikerül annyi pénzt keresnie.

2011. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
85%
A kérdező nem mondta h nem dolgozik a párja. De miért tőlünk kérsz tanácsot? Neked kell tudnod, hogy válni akarsz-e vagy sem..... gondolom nem csak az anyagiak játszanak ebben közre. Mi sem vagyunk gazdagok de KETTEN próbálunk ebből kivánszorogni.
2011. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
76%

"...Hogyha a párod nem akar dolgozni..."


Szerintem dolgozik a párja, de miután 2 éves elmúlik a gyermek a támogatás egy nagy nulla és egy fizetésből nem lehet megélni.


Volt valami ilyen esemény nálad mostanában, hogy ezt így beleláttad? :)

2011. szept. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó tudod vannak emberek akik 2 műszakban dolgoznak vagy a 8-10 órás műszak után bevállalnak újsághordást, meg alkalmi munkákat....
2011. szept. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Dolgozik, de a keresete nem elég 4-ünkre, és ezt ugyan belátja, de úgy gondolja, hogy a saját keresetét ő osztja be, így ha pont a számlákra nem jut pénz, csak rándít egyet a vállával.

Engem nem így neveltek, nyomaszt a dolog. Be akarok szállni a pénzkeresésbe, hogy ki legyenek fizetve a számlák, de ő azzal vádol, hogy rossz anya vagyok, nem a csekekkel kéne törődnöm, hanem a gyerekekkel (megjegyzem, annyi pénzem sincs most az első fizetésem előtt, hogy túró rudit vegyek nekik...)

Nem bírommár, úgy érzem teljesen mást akarunk, elfáradtam, és inkább hivatalosan is egyedül húznám az igát, mint olyan emberrel, akit nem zavar, hogy orrba-szájba tartozunk minden közműnek, szolgáltatónak...

2011. szept. 16. 21:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!