Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim most fognak elválni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim most fognak elválni, a kutyánk most halt meg és a kedvenc lovamat is elvitték, plusz kiderült, hogy lehet haza kell költöznünk, mert apukám az összes pénzünket eljátszotta. ?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy anya elküldött pszichológushoz holnapra, de én nem akarok menni! Ez nem ciki, hogy oda megyek? Nem vagyok őrült...
2014. ápr. 21. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz nem az őrültek járnak. Kevés az információ, egyebet ezek alapján nem tudok mondani.
2014. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már úgy értem, hogy valóban sok minden történt, történik veled, körülötted, de az okokat nem tudjuk.
2014. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
A kedvenc lovadat is elvitték?Haza kell költöznöd.Te szegény micsoda trauma..
2014. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, most hol laktok, ha nem otthon?

A pszichodoki egyébként nem árthat, legalább neki mindent elmondhatsz őszintén, és nem fogja nyavalygásnak titulálni. És amúgy sem az őrültek járnak pszichodokihoz. :)

2014. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki. Az annál inkább ha a felszín alatt marad valami, aminek nem kéne (mégha te nem is tudsz róla, nem tudatosítod), és a későbbiekben problémákat okoz. Nekem van ilyen, és azt kívánom, hogy a szüleim bárcsak már évekkel ezelőtt elváltak volna... Talán én is előbbre tartanák az életemben, és kiegyensúlyozottabb lehetnék. (még pszichológushoz is gyáva vagyok elmenni, pedig tudom, hogy el kéne) Szóval ha már legalább neked megadatott a lehetőség, próbáld meg! Veszíteni nem veszíthetsz semmit. És mint fentebb mondták, a pszichológus egészséges emberekkel foglalkozik.
2014. ápr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok minden szakadt most a te gyerek nyakadba, de nyilván szerető szüleid vannak, azért ajánlották fel a pszichológust. Oda nem "őrültek" járnak (az a pszichiáter)csak olyan emberek akik nehéz életszakaszban vannak, és valakinek eltudják mondani a problémát, aki bónuszként még segíteni is tud. Ha úgy érzed nincs rá szükséged, mert feltudod dolgozni ezt a sok mindent egyedül, mondd el anyukádnak, hogy pszichológus helyett inkább vele szeretnél beszélgetni. Neki pedig mondj el mindent ami bánt, hátha találtok rájuk megoldást. (ha a külső körülmények nem engedik, akkor is legalább kibeszélted magad valakinek) Fel a fejjel!
2014. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 intrepid ***** válasza:
100%
Ha ennyi rossz történt veled mostanában, + anyukád úgy látja, hogy beszélgetned kellene egy szakemberrel, én a helyedben hallgatnék rá. A beszélgetés végén kérdezd meg a pszichológust, hogy látja, kell-e járnod hozzá. Ha nem pénzéhes kókler, akkor megmondja, hogy nem szükséges.
2014. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azert ez nem keves dolog. Szerintem is menj el.


(A tobbi valaszadonak meg: Miert gondoljatok, hogy a gondolatokban prioritasokban nem kell neha rendet tenni. Uj elethelyzet, uj fontossagi sorrend. Miert kellene a sajat boren tanulnia?)

2014. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Más komoly összegeket ad ezért, aztán vagy bejön vagy sem. A pszichiáterhez sem őrültek járnak és még csak nem is "őrültek". A pszichológus meg sokféle problémával foglalkozik. Még őrültekkel és "őrültekkel" is adott esetben . Bár ez lényegtelen, csak megjegyeztem. Menj el pszichológushoz.
2014. máj. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!